• Informacje na temat:

  rutkowski pomoze

Artykuły na temat: rutkowski pomoze
 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.

 • "Krzysztof Rutkowski, słucham?"

  W najbliższą sobotę, 17 marca, telewizyjna Czwórka wyemituje dokument "Krzysztof Rutkowski, słucham?". Dokument ma formę wywiadu rzeki z kontrowersyjnym detektywem, i przedstawia całą karierę najsłynniejszego polskiego detektywa - od służby w milicji po dziś dzień.

 • Nie żyje Krzysztof Rutkowski, wokalista grupy Tarzan Boy

  Krzysztof Rutkowski, lider grupy Tarzan Boy, zmarł 23 lutego. Kultowa postać sceny disco polo miała 56 lat.

 • Wokalista Tarzan Boy po pierwszej chemii

  Coraz głośniej o zbiórce pieniędzy dla chorego na raka Krzysztofa Rutkowskiego, wokalisty discopolowej grupy Tarzan Boy.

 • Śmiertelnie chory wokalista Tarzan Boy: Zostałem z ręką w nocniku

  Wciąż trwa zbiórka pieniędzy dla chorego na raka Krzysztofa Rutkowskiego, wokalisty discopolowej grupy Tarzan Boy.

 • Wokalista Tarzan Boy wrócił na scenę: Dziękuję, że przyszliście

  Na charytatywnym koncercie w Warszawie na scenie pojawił się sam Krzysztof Rutkowski, lider discopolowej grupy Tarzan Boy. 56-letni wokalista walczy z rakiem zwanym śluzakiem otrzewnej.

 • Wokalista Tarzan Boy walczy o życie

  Krzysztof Rutkowski, wokalista discopolowej grupy Tarzan Boy, walczy z rakiem - śluzakiem otrzewnej. Na pokrycie kosztów leczenia prowadzona jest zbiórka; pomagają też przyjaciele wokalisty.

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  W warszawskim Teatrze Polonia odbyła się premiera sztuki "Depresja komika". Wyreżyserował ją Michał Walczak, na podstawie własnego tekstu. W rolach głównych widzowie mieli okazję oglądać Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza, którzy stoczyli ze sobą sceniczny pojedynek, wcielając się w role zawodowego komika oraz jego terapeuty.

 • Zagrał kobietę. W dodatku modelkę

  W nowej komedii Sławomira Kryńskiego zatytułowanej "Podejrzani zakochani" znany m.in. z "Randki w ciemno", "Jak się pozbyć cellulitu" i "Lejdis" Rafał Rutkowski występuje w podwójnej roli: zabawnego oszusta zza wschodniej granicy i... kobiety.

 • Komedia "SkarLans" za darmo w internecie

  Wulgarna i wyuzdana Kasia Cichopek, Piotr Świerczewski gejem, Rafał Mroczek psychopata, Misiek Koterski jako cwaniak, Krzysztof Rutkowski w roli obrońcy celebrytów i Krzysztof Ibisz nie załapujący się do pierwszego w Polsce "filmu, który powstał za zero złotych i za tyle samo został oddany widzom"?

Wideo na temat: rutkowski pomoze
 • Polski gwiazdor disco polo walczy o życie!

  Jakiś czas temu u wokalisty disco polo Krzysztofa Rutkowskiego zdiagnozowano śluzaka otrzewnej. Szansą dla niego jest kosztowna operacja. Sam nie jest w stanie jej sfinansować. Aby utrzymać rodzinę od lat jeździł ciężarówką i był kierowcą autobusów w Łodzi. "Dalsze leczenie to tylko chemia. Nie chciałem tego nagłaśniać, bo się wstydziłem" - powiedział Rutkowski w "Dzień Dobry TVN". "Nie udało mu