• Informacje na temat:

  rutkowski sebastian must be the music

Artykuły na temat: rutkowski sebastian must be the music
 • Sebastian Rutkowski: Zobacz debiutancki klip półfinalisty "Must Be The Music"

  Po dwóch latach od występów w telewizyjnym show "Must Be The Music" przypomniał o sobie Sebastian Rutkowski. Na naszych stronach możecie już zobaczyć debiutancki teledysk 15-letniego obecnie wokalisty.

 • "Must Be The Music": Startują precastingi

  Dopiero co zgasły światła po finale czwartej edycji (zwyciężył Tomasz Kowalski), a już w ten weekend startują precastingi do kolejnej odsłony "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Co powie Sebastian Rutkowski?

  Teledysk "Powiedz mi" 16-letniego wokalisty Sebastiana Rutkowskiego to obecnie najpopularniejszy klip na stronach INTERIA.PL.

 • Sebastian Rutkowski: Moje plany legły w gruzach

  Sebastian Rutkowski, półfinalista pierwszej edycji "Must Be The Music", nie kryje zaskoczenia i zaniepokojenia sytuacją w jaką został wplątany przez swojego agenta. 16-letni wokalista zdradza, że sprawa związana z aresztowaniem menadżera i oskarżeniami o pedofilię odbija się niekorzystnie również na nim.

 • Sebastian Rutkowski: Nie kopiuję Justina Biebera

  Teledysk "Powiedz mi" 16-letniego Sebastiana Rutkowskiego robi furorę, a młody wokalista nie może opędzić się od fanek.

 • Sebastian Rutkowski o menedżerze-pedofilu: Nic nie wiedziałem

  Na Facebooku pojawił się wpis 16-letniego wokalisty Sebastiana Rutkowskiego, półfinalisty pierwszej edycji "Must Be The Music", w którym odnosi się do informacji o zatrzymaniu przez policję jego menedżera.

 • "Serca kształt", czyli młoda krew na Euro

  W skład zespołu weszli muzycy tworzący The Pupils , Olaf Bressa (14-letni finalista ostatniej edycji "Mam talent") i Sebastian Rutkowski (finalista pierwszego "Must Be The Music. Tylko muzyka(...) nakręcono w Kaliszu, Poznaniu oraz Jeleniej Górze, czyli rodzinnych miastach członków grupy Youngblood. Dodajmy, że Olaf Bressa i Sebastian Rutkowski pracują też nad swoimi solowymi wydawnictwami. 14