• Informacje na temat:

  rutkowski skazany

Artykuły na temat: rutkowski skazany
 • Sebastian Rutkowski o menedżerze-pedofilu: Nic nie wiedziałem

  Na Facebooku pojawił się wpis 16-letniego wokalisty Sebastiana Rutkowskiego, półfinalisty pierwszej edycji "Must Be The Music", w którym odnosi się do informacji o zatrzymaniu przez policję jego menedżera.

 • Gra przystojnego ginekologa

  Mimo wielu ról filmowych i teatralnych Rafał Rutkowski zyskał popularność, wcielając się w postać doktora Kraśnika w komediowym serial u "Daleko od noszy".

 • Weekend z Montownią na Bulwarze Sztuki w Krakowie

  Rafał Rutkowski ("Planeta singli", "Baron 24"), Adam Krawczuk ("Skazane", "Historia Roja"), Marcin Perchuć ("Barwy szczęścia", "Singielka") i Maciej Wierzbicki ("Cisza nad rozlewiskiem, "Daleko od noszy") to aktorzy warszawskiego Teatru Montownia, których będzie można zobaczyć w najbliższy weekend (8-10 lipca) na Bulwarze Sztuki nad nowohuckim zalewem w Krakowie.

 • Kidawa-Błoński w Polskim Radiu

  Reżyser Jan Kidawa-Błoński ( "Skazany na bluesa" ) został w czwartek, 27 października, wybrany przez członków Rady Nadzorczej Polskiego Radia na nowego przewodniczącego Rady - poinformowała Katarzyna Rutkowska-Newman z działu public relations Polskiego Radia.

 • Tomasz Kot zagrał prawnika

  ..."Skazany na bluesa", "Niania" "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak jak myślisz kotku" - role w tych tytułach przyniosły Tomkowi Kotowi uznanie i wielką popularność. Jednak dopiero adwokat Maciej Zgirski w "Jak się pozbyć cellulitu" to postać, z powodu której kobiety tracą głowę.

 • Tomasz Kot prawnikiem

  ...pozbyć cellulitu?" zobaczyć będzie można m.in.: Magdalenę Boczarską, Dominikę Kluźniak, Maję Hirsch, Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Rafała Rutkowskiego, Cezarego Kosińskiego. Film trafi do kin 4 lutego 2011 roku. - Mój bohater przyjaźni się z Jakubem granym przez Rafała Rutkowskiego. Pojawiam się pod koniec zdjęć, żeby zasilić przyjemnie ekipę. Jestem adwokatem w tym filmie, co mnie...

 • Recenzja Corruption "Devil's Share": Powrót z tarczą

  ...(upadłego) "Anioła" Wącisza (bas) skazany jest na niebezpieczną metamorfozę, której możemy nie przełknąć. Nic bardziej mylnego. Mało tego, wraz z zastrzykiem świeżej krwi, Corruption, paradoksalnie(...) "Daniego" Lechmańskiego i Piotra "Rutkosia" Rutkowskiego, z pewnością wywołują pewną tęsknotę za Rufusem i jego niezaprzeczalną charyzmą. Nie da się ukryć, że w konfrontacji z poprzednikiem ich wokale są...