• Informacje na temat:

  ryan gosling aktor

Artykuły na temat: ryan gosling aktor
 • Ryan Gosling: W dzieciństwie naśladował Rambo

  Został wyrzucony ze szkoły po tym, jak przyniósł tam zestaw noży, którymi rzucał w swoich rówieśników. Ryan Gosling wziął przykład z Rambo, którego postacią zafascynował się po obejrzeniu "Pierwszej krwi".

 • Ryan Gosling będzie śpiewał

  Kanadyjski aktor Ryan Gosling wkrótce zamieni duży ekran na studio nagrań i wydaje swój debiutancki album...

 • Ryan Gosling czasami czuje się kobietą

  Ryan Gosling ("Drive", "Idy marcowe", "Big Short") zdobył się w niedawnym wywiadzie na dość kontrowersyjne wyznanie. Aktor stwierdził, że czasem czuje się... kobietą!

 • Ryan Gosling jako astronauta Neil Armstrong

  ...​Po sukcesie musicalu "La La Land", reżyser Damien Chazelle i aktor Ryan Gosling postanowili ponownie połączyć siły. Panowie pracują nad filmową biografią astronauty Neila Armstronga.

 • Ryan Gosling: Nowe propozycje

  Ryan Gosling ma szansę na role, o których marzy niejeden aktor. Hollywoodzki przystojniak jest typowany do zagrania słynnego komiksowego bohatera Doctora Strange'a oraz legendarnego iluzjonisty Houdiniego.

 • Ryan Gosling zachwycony "Łowcą androidów"

  ..."Myślę, że oryginał jest wielkim dziełem sztuki i to na każdym poziomie: czy mowa o stylu, historii czy aktorstwie... Jest w nim też melancholia, którą zawierają wszystkie największe filmy science fiction" - tak "Łowcę androidów" Ridleya Scotta wychwalał niedawno Ryan Gosling.

 • Ryan Gosling: Narodziny gwiazdy

  Ryan Gosling przedstawia sobą pewną zagadkę i, szczerze mówiąc, podoba mu się to. Nie chodzi jednak o to, że celowo stara się być trudny czy tajemniczy - pospiesznie wyjaśnia sam zainteresowany.

 • Ryan Gosling: Narodziny gwiazdy

  Ryan Gosling przedstawia sobą pewną zagadkę i, szczerze mówiąc, podoba mu się to. Nie chodzi jednak o to, że celowo stara się być trudny czy tajemniczy - pospiesznie wyjaśnia sam zainteresowany.

 • Ryan Gosling planuje zaręczyny

  Jeden z najbardziej popularnych kanadyjskich aktorów Ryan Gosling zamarzył, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest koleżanka z branży Amerykanka Eva Mendes, z którą jest związany od lat. W najbliższych dniach planuje jej się oświadczyć.

 • Ryan Gosling samobójcą

  Ryan Gosling ( "Fanatyk" , "Śmiertelna wyliczanka" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ewana McGregora ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) w filmie "Stay". Młody aktor wcielić się ma w studenta, który zamierza popełnić samobójstwo. Zdjęcia do projektu mają rozpocząć się w październiku.

Zdjęcia na temat: ryan gosling aktor
Wideo na temat: ryan gosling aktor
 • Ryan Gosling zagrał główną role w sequelu kultowego „Łowcy androidów”. „Blade Runner 2049” rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Aktor nie zdradził za wiele szczegółów dotyczących filmu. Przyznał jednak, że wraz z twórcami bardzo starali się być wierni oryginalnej historii. - Po prostu podążaliśmy tą drogą i patrzyliśmy, co się stanie - dodał. (źródło: Associated

 • Ryan Gosling: Świat, który przedstawiam jest bardzo mroczny na podstawowym poziomie

  Ryan Gosling niedawno zadebiutował jako reżyser, filmem „Lost River”. Jak czuł się po drugiej stronie kamery? O tym aktor opowiedział Annie Wendzikowskiej z „Dzień Dobry TVN”. - Świat, który przedstawiam jest bardzo mroczny na podstawowym poziomie. Trzeba zaakceptować rzeczywistość i pokazać ją taką, jaką jest. To niebezpieczne miejsce, w którym ludzie żyją w ciągłym poczuciu zagrożenia. To miała

 • Eva Mendes i Ryan Gosling wzięli ślub. Po pięciu latach wspólnego życia para powiedziała sobie "tak". Ceremonia zaślubin odbyła się ponoć już kilka miesięcy temu. Do tej pory aktorom udawało się zachowywać swój stan cywilny w tajemnicy. 42-letnia Eva i 35-letni Ryan są rodzicami dwóch córek - Esmeraldy i Amady / źródło: x-news / Cover Video

Dyskusje na temat: ryan gosling aktor