• Informacje na temat:

  ryan phillippe zdjęcia

Artykuły na temat: ryan phillippe zdjęcia
 • Wieści zza oceanu: "The Defenders" zostają na Netflixie, "Good Girls" i "Shooter"

  ..."The Defenders" pozostają na Netflixie! Ryan Philippe nadal kręci serial "Shooter" a stacja NBC przedstawia pierwszy zwiastun serialu "Good Girls".

 • Gwiazdy, które rozsmakowały się w zemście!

  Reese dowiedziała się, że zdradził ją mąż Ryan Phillippe, rozdała w Beverly Hills ulotki z jego numerem telefonu i ogłoszeniem: "Bezrobotne bożyszcze nastolatek szuka pracy. Przyjmę każde zlecenie". Ryan(...) i rozpaliła ognisko. Kolejno lądowały w nim ubrania aktora, wspólne zdjęcia i listy miłosne. Dwa lata temu skończyła się sielanka z Angie i teraz również ona korzysta z każdej okazji, aby Bradowi...

 • Porywacz Fishburne

  Należąca do Laurence'a Fishburne'a ( "Rzeka tajemnic" , "Matrix Rewolucje" ) firma produkcyjna Cinema Gypsy Productions połączyła swe siły z wytwórnią Element Films i przygotowuje realizację filmu "Five Fingers". W obrazie główne role zagrają Laurence Fishburne i Ryan Phillippe ("Szkoła uwodzenia", "Konspiracja.com" ).

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

 • Paul Walker w filmie Eastwooda

  Paul Walker, bohater filmów "Szybcy i wściekli" oraz "Sekta" , dołączył do obsady nowej produkcji Clinta Eastwooda ( "Za wszelką cenę" ), zatytułowanej "Flags of Our Fathers". Obraz będzie dramatem wojennym opowiadającym o jednej z najważniejszych bitew na Pacyfiku, które rozegrały się podczas drugiej wojny światowej.

 • Harry Potter idzie na wojnę

  Z Hogwartu do Somalii. Daniel Radcliffe (Harry Potter) w filmie "Journey" wcieli się w postać słynnego fotografa wojennego - Dana Eldona.

Wideo na temat: ryan phillippe zdjęcia
 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...

 • Jedz, módl się, kochaj

  Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy...

 • Pogrzebany

  Budzi się. Wokół jest ciemno. Woła o pomoc, ale jego głos odbija się od desek. W końcu udaje mu się znaleźć zapalniczkę. Nerwowo rozpala płomień. Orientuje się, że leży zamknięty w trumnie. W jego kieszeni dzwoni telefon... Paul Conroy (Ryan Reynolds) pracował na kontrakcie w Iraku. Pewnego dnia zostaje porwany przez grupę Irakijczyków podczas zorganizowanego przez nich ataku. Kolejną rzeczą jaką pamięta jest pobudka w zakopanej pod ziemią trumnie - zostaje pogrzebany żywcem. Nie zna swojego...