• Informacje na temat:

  ryan ross

Artykuły na temat: ryan ross
 • "Love, Rosie" : Kiedy Alex spotkał Rosie

  ...naprawdę są. Film Dittra oczywiście wzrusza i bawi, choć niestety poziomu wspomnianego hitu Ephron z Meg Ryan i Billy Crystalem nie osiąga. Rozciągnięta na lata historia wymagała przeskoków czasowych...

 • "American Horror Story" powraca z 9. sezonem

  Ryan Murphy zdradził obsadę 9. sezonu "American Horror Story". W kolejnej odsłonie serialu pojawią się: Michael Ahs, Cody Fern, Gus Kenworthy, Billie Lourd, Emma Roberts, Matthew Morrison, Angelica Ross, DeRon Horton i Zach Villa.

 • "American Horror Story" to za mało? Będą "American Horror Stories"

  Ryan Murphy to jeden z najbardziej zapracowanych twórców seriali, autor przynajmniej kilku kultowych serii. Niedawno na Netfliksa trafił jego najnowszy serial "Hollywood", a reżyser wciąż pracuje nad trzecim sezonem antologii "American Crime Story" oraz dziesiątym sezonem antologii "American Horror Story". Mało? Właśnie ogłosił na Instagramie powstanie spin-offu tego drugiego serialu, który nosić...

 • Zdjęcie z nowego sezonu "American Horror Story" uruchomiło lawinę spekulacji

  Wciąż nie wiadomo, jaki będzie temat przewodni 10. sezonu serialu "American Horror Story". Pojawiają się jednak pierwsze spekulacje. Wszystko za sprawą zdjęcia wrzuconego na Instagram przez twórcę serialu Ryana Murphy’ego. Wskazywać ono może na to, że fabuła dziesiątej odsłony AHS będzie mieć coś wspólnego z wodą.

 • Eva Mendes pokazuje drugie oblicze

  By przekonać Dereka Cianfrance'a, że jest idealną aktorką do zagrania u boku Ryana Goslinga w "Drugim obliczu", Eva Mendes zabrała go w... podróż do przeszłości.

 • Gosling i Cooper razem na ekranie

  Ryan Gosling i Bradley Cooper - dwa najgorętsze obecnie nazwiska męskie w Hollywood - niebawem pojawią się razem na ekranie. Aktorzy zagrali w najnowszym filmie Dereka Cianfrance "Drugie oblicze".

 • Nagrodzony dźwiękowiec

  Gary Rydstrom, laureat Oscara za montaż efektów dźwiękowych w filmach "Szeregowiec Ryan" , "Titanic" , "Jurassic Park" , "Terminator 2: Dzień sądu" otrzyma nagrodę za całokształt twórczości od członków Amerykańskiego Stowarzyszenia Filmowych Montażystów Dźwięku (Motion Picture Sound Editors - MPSE).

 • W poszukiwaniu "miejsca za sosnami"

  Poznali się na planie "Blue Valentine", produkcji, która zyskała uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Wspólna praca spodobała się im do tego stopnia, że Ryan Gosling i Derek Cianfrance postanowili zrealizować razem kolejny film. Efektem tego jest "Drugie oblicze", które właśnie weszło na ekrany polskich kin.

 • Złowrogi Ethan Hawke

  Thurman, ma syna i córkę; jego druga żona, Ryan, urodziła mu dwie córeczki. Aktor podkreśla, że między innymi dlatego właśnie czuł, iż jest gotowy, by zagrać kogoś takiego jak Ellison. - Świadomość, że...

 • "Najmocniej jak się da"

  ...wzięła na spytki perkusistę, Ryana. Utwór otwierający "Black Dog Barking" nosi tytuł "Ready To Rock", pierwsze pytanie musiało więc brzmieć...

Zdjęcia na temat: ryan ross