• Informacje na temat:

  ryszard adam

Artykuły na temat: ryszard adam
 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda Bugajskiego

  Na Powązkach Wojskowych w Warszawie odbył się pogrzeb Ryszarda Bugajskiego. Reżyser, scenarzysta i pisarz, twórca tak głośnych filmów, jak "Przesłuchanie", "Generał Nil", "Układ zamknięty" oraz "Zaćma", zmarł 7 czerwca. Miał 76 lat.

 • Ryszard Nowak pozywa Nergala

  Z prywatnym aktem oskarżenia o obrazę uczuć religijnych i zniesławienie Kościoła katolickiego wystąpił we wtorek (22 kwietnia) przeciw liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • Nie żyje Ryszard Bugajski. Miał 76 lat

  ...​Nie żyje reżyser, scenarzysta i pisarz Ryszard Bugajski, twórca m.in. filmów "Przesłuchanie", "Generał Nil", "Układ zamknięty" oraz "Zaćma". Artysta zmarł w wieku 76 lat w Warszawie.

 • Zmarł reżyser, dyrektor Polskiej Opery Królewskiej prof. Ryszard Peryt

  Reżyser, dyrektor Polskiej Opery Królewskiej prof. Ryszard Peryt zmarł w nocy z wtorku na środę - poinformowała Polska Opera Królewska. W marcu skończyłby 72 lata.

 • "Pech to nie grzech": Nowa komedia Ryszarda Zatorskiego

  Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje... serce. Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: "Porady na zdrady", "Dzień dobry, kocham cię!", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!" i "Nigdy w życiu!", które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru...

 • Ryszard Makowski: Nowa piosenka na Euro obiektem kpin widzów TVP

  Przy okazji ogłoszenia kadry reprezentacji Polski na Euro 2016 w TVP Info zaprezentowano nową piosenką, dopingującą drużynę Adama Nawałki. Niektórzy oglądający przecierali oczy ze zdumienia.

 • Grażyna Torbicka i jej mąż Adam: To było przeznaczenie

  Kiedy stanęli na ślubnym kobiercu, wiedzieli tylko, że pragną być razem. Po 37 latach małżeństwa Grażyna i Adam Torbiccy wciąż czują się jak młodzi kochankowie, którzy poza sobą świata nie widzą.

 • Dzieci Ryszarda Riedla razem: Jesteśmy zniesmaczeni

  Odbywający się od 1999 roku (początkowo w Tychach Paprocanach, od 2009 r. w Chorzowie) Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze" ma przypominać postać zmarłego w 1994 roku Ryszarda Riedla , charyzmatycznego wokalisty zespołu Dżem , przestrzegać młodzież przed zgubnym wpływem narkotyków, które przyczyniły się do śmierci muzyka oraz promować młode zespoły. Organizatorzy imprezy ( Adam...

 • Grzegorz Hyży i "Pech to nie grzech": Piosenka do filmu Ryszarda Zatorskiego

  ..."Pech to nie grzech" promować będzie tak samo zatytułowany film w reżyserii Ryszarda Zatorskiego . Grzegorz Hyży ma już na koncie filmową piosenkę - "Podatek od miłości" zaśpiewany w duecie(...) na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej - Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany...

 • Festiwal "Ku przestrodze" kontra dzieci Ryszarda Riedla: "Zdziwienie i zażenowanie"

  Adam Antosiewicz, organizator Festiwalu Muzycznego "Ku przestrodze" wystosował oświadczenie, w którym odnosi się do zarzutów podnoszonych przez Karolinę i Sebastiana Riedlów, dzieci Ryszarda Riedla, który przez 16 dotychczasowych edycji był patronem wspomnianego festiwalu.

Zdjęcia na temat: ryszard adam
Wideo na temat: ryszard adam
 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  , Urszula Dębska, Dorota Naruszewicz, Rafał Królikowski - byliśmy na premierze filmu "Autsajder": Adam Sikora, Łukasz Sikora, Adam Bobik, Mariusz Jakus, Cezary Łukaszewicz, Rafał Szałajko - "Zima mroźna nam(...) kosik, Ryszard Rembiszewski - nasze subiektywne podsumowanie 2018 roku! - zabierzemy Was do świata nowych technologii: Anna Lewandowska, Sarsa, Dorota Haller, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Rafał Struzik

Dyskusje na temat: ryszard adam