• Informacje na temat:

  ryszard czarnecki

Artykuły na temat: ryszard czarnecki
 • Dramat Bożenki!

  Podczas treningu Marcin (Kamil Czarnecki), taneczny partner Bożenki Lubicz (Agnieszka Kaczorowska), zrani ją palcem w oko. Niechcący. Dziewczyna przestanie widzieć i wyląduje w szpitalu!

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Kret w gabinecie Jarosława Kaczyńskiego! To on donosił Górskiemu!

  ...promocji – piątka" - wyznał w tabloidzie Ryszard Czarnecki. Jesteście ciekawi, kto donosił na prezesa? ***

 • Opole 2014: Startuje 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej (program; kto wystąpi)

  Gala na jubileusz 25-lecia wolnych wyborów, koncert SuperDebiutów z piosenkami Czesława Niemena, kabareton, recitale - Edyty Geppert oraz Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana - to atrakcje tegorocznego festiwalu w Opolu. Impreza rozpoczyna się w piątek (6 czerwca).

 • Rozpętał niezłą aferę w TVP! Wygarnął Holeckiej: Ja bym panią natychmiast zwolnił!

  ...zepsuł poseł Nowoczesnej, Krzysztof Mieszkowski. Danusia zaczęła program od pytań o sobotnie konwencje PiS i PO. Pierwszy odpowiadał Ryszard Czarnecki, ale tym razem "obatelowi" show skradł polityczny(...) zdenerwowana Holecka. Do głosu zdołał w końcu dojść także Czarnecki, który pogratulował Danucie awansu, ta odpowiedziała oschle, że  nie trzeba jej gratulować! 

 • Światowa premiera "Folwarku Zwierzęcego"

  W środę, 13 września, w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się światowa premiera filmu "Folwark Zwierzęcy", zrealizowanego na podstawie kultowej powieści George'a Orwella. Historia o buncie zwierząt na farmie pana Jonesa, na czele którego stają świnie, została wyreżyserowana przez Johna Stephensona.

 • Piotr Gliński po raz drugi został ojcem!

  ...tego zaszczytnego grona znajdują się m.in. Janusz Korwin-Mikke (z trzecią żoną Dominiką ma 6-letnią Nadzieję i 4-letniego Karola), Ryszard Kalisz (z Ingą Pietrusińską ma 4-letniego syna Ignacego, a z obecną małżonką Dominiką 2-letniego syna Fryderyka) i Ryszard Czarnecki (z żoną Emilią wychowują 7-letniego Stanisława).

 • Nelli Rokita w "Tańcu z gwiazdami"

  Nelli Rokita zaakceptowała propozycję występu w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - informuje "Polska", powołując się na konsultanta politycznego Eryka Mistewicza.

 • Kuba Wojewódzki nie oszczędził również Piróga!

  ...nagminnie i bawi mnie jak skutecznie to działa. Uśmiałem do łez jak kiedyś w wywiadzie poseł „który był wszędzie”, Ryszard Czarnecki z dumą cytował wspomnienia Kissingera i wśród nich właśnie ten cytat...

 • "Newsweek" ujawnia, jak wygląda codzienne życie Kaczyńskiego!

  ...poważne osoby. Siedzą spocone jak szczury z mętnym wzrokiem. Upokarzający widok. Ryszard Czarnecki na początku swej kariery w PiS przesiedział pod drzwiami kilka tygodni" - zdradza anonimowo jeden...

Zdjęcia na temat: ryszard czarnecki
Dyskusje na temat: ryszard czarnecki