• Informacje na temat:

  ryszard kukliński żona

Artykuły na temat: ryszard kukliński żona
 • Pułkownik Kukliński to polski bohater

  Nic poza sumieniem nie zmuszało go do czynów, których dokonał - powiedział o bohaterze "Jacka Stronga" Władysław Pasikowski. Według reżysera, Ryszard Kukliński to polski bohater. Film o pułkowniku, szpiegowski thriller z międzynarodową obsadą, trafi do kin 7 lutego.

 • Dorociński jako Kukliński

  W thrillerze "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego w roli pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a jego żonę Hannę zagra Maja Ostaszewska. Część obsady powstającego filmu ujawnił jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Maja Ostaszewska jako żona Kuklińskiego

  Brawurowo grała Beatkę w "Przepisie na życie". W kinach zobaczymy ją w filmie "Jack Strong" w roli żony płk. Ryszarda Kuklińskiego. Maja Ostaszewska opowiada o swojej pracy, dzieciach oraz dalekich podróżach.

 • Jabłoński o pułkowniku Kuklińskim

  Dariusz Jabłoński jest reżyserem powstającego właśnie dokumentalnego filmu o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Ekipa, która od kilku lat pracowała nad filmem, wróci z USA do Polski w środę, 7 kwietnia, tym samym samolotem, którym przyleci urna z prochami zmarłego 11 lutego płk. Kuklińskiego. Iza Wójcik z realizującej obraz firmy Apple Film Production powiedziała, że film powstawał od kilku lat na...

 • Heroizm i samotność Kuklińskiego

  ...- W "Jacku Strongu" pokazane zostały zarówno heroizm, jak i wielka samotność pułkownika - podkreśliła aktorka Maja Ostaszewska. Film o Ryszardzie Kuklińskim, w reżyserii Władysława Pasikowskiego można oglądać w kinach od 7 lutego.

 • "Jack Strong": Były agent CIA o Kuklińskim

  Ryszard Kukliński zasługuje na najwyższy szacunek - podkreślił w rozmowie przed premierą filmu o pułkowniku "Jack Strong", goszczący w Warszawie były agent CIA David Forden, który współpracował, a następnie przez wiele lat przyjaźnił się z Kuklińskim.

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

 • "Jack Strong": Męski film

  W zaśnieżonym Parku Skaryszewskim w Warszawie kręcono w środę zdjęcia do kinowego filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o Ryszardzie Kuklińskim.

 • Pasikowski zaczyna zdjęcia w Waszyngtonie

  Ekipa "Jacka Stronga", filmu opowiadającego fascynującą historię pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, przenosi się w poniedziałek do Waszyngtonu.

 • Patrick Wilson na planie "Jacka Stronga"

  Znany amerykański aktor Patrick Wilson gra jedną z głównych ról w filmie Władysława Pasikowskiego o Ryszardzie Kuklińskim - wciela się w agenta CIA, który współpracował z pułkownikiem. Kolejne zdjęcia do thrillera "Jack Strong" kręcono w środę, 13 marca, w Warszawie.