• Informacje na temat:

  ryszard lubicz z żoną

Artykuły na temat: ryszard lubicz z żoną
 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • Rysiek z "Klanu" w... sutannie!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", przygotowuje się do kolejnej premiery w stołecznym Teatrze Polskim, na deskach którego występuje niemal codziennie. Tym razem wcieli się w... biskupa!

 • Piotr Cyrwus: Aktor jest hipokrytą

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", którego wkrótce zobaczymy w nowym kabaretowym programie TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!", twierdzi, że każdy aktor jest po trosze... hipokrytą.

 • Już tylko łzy, czyli pogrzeb Ryśka

  Nie ma odwrotu. Wątek Rysia Lubicza jest ostatecznie zamknięty. Na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie nakręcono scenę jego pogrzebu.

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu" . Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • Ich drugi ślub w "Klanie"

  ...rodów Lubiczów i Chojnickich. Szczęścia i pomyślności życzyć będą: Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) wraz z mężem i bratem "pani młodej", czyli Ryszardem Lubiczem (Piotr Cyrwus). "W naszym życiu(...)Małżeństwo Jerzego Chojnickiego (Andrzej Grabarczyk) i Elżbiety Lubicz (Barbara Bursztynowicz) z początku wydawało się idealne. Jednak zdradę trudno wybaczyć. Jerzy związał się z lekarką Aliną...

 • Szybkie pocieszenie po Ryśku?!

  Wbrew głośnym spekulacjom, Grażyna Lubicz wcale nie targnie się na swoje życie po niespodziewanej śmierci męża Ryszarda (Piotr Cyrwus). Odejście aktora z serialu wywołało falę domysłów, plotek i spekulacji na temat tego, co wydarzy się w życiu bohaterów "Klanu" po przedwczesnej śmierci Ryśka. Dużo mówiło się o kolejnej tragedii w rodzinie Lubiczów... - Wdowa po Ryszardzie Lubiczu z całą...

 • Jerzy Kamas: Z wyższych sfer

  Wokulskiego w serialu "Lalka" w reżyserii Ryszarda Bera. - To była bardzo interesująca rola. Muszę jednak przyznać, że ludzie odbierali Wokulskiego z powieści dosyć powierzchownie. Głównie patrzyli(...)", "Świecie według Kiepskich") ożenił się po raz drugi. Z żoną Beatą miał dwóch synów: Pawła i Karola. I to właśnie żona i synowie byli dla niego celem i sensem życia. To z nimi najczęściej i najchętniej...

 • Jerzy Kamas: Przystojny i tajemniczy

  ...nawet epizod w sztuce Jerzego Szaniawskiego. Stał się znany, gdy zagrał Stanisława Wokulskiego w serialu "Lalka" w reżyserii Ryszarda Bera. - To była bardzo interesująca rola. Muszę jednak przyznać, że(...), grała m.in. w "Transatlantyku", "Leśnych dołach" "Pograbku", "Świecie według Kiepskich") ożenił się po raz drugi. Z żoną Beatą miał dwóch synów: Pawła i Karola. I to właśnie żona i synowie byli dla niego...

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

Zdjęcia na temat: ryszard lubicz z żoną