• Informacje na temat:

  ryszard petru

Artykuły na temat: ryszard petru
 • Ryszard Petru trafił do szpitala!

  Ostatnie dni Ryszard Petru (45 l.) spędził na zagranicznych wojażach wraz ze swoją nową partnerką.  Para najpierw byczyła się w słonecznej Chorwacji, ale końcówkę urlopu zakończyli już w romantycznym(...) nartach w Austrii. "Ryszard Petru przebywa w jednym z warszawskich szpitali, gdzie wkrótce czeka go bardzo poważny zabieg. Planowana jest ponowna operacja więzadła przedniego w lewym kolanie" – twierdzi...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Ryszard Petru i Joanna Schmidt znowu razem!

  Ryszard Petru (44 l.) i Joanna Schmidt (38 l.) ostatnio znaleźli się na celowniku fotografów. Zrobiono im sporo zdjęć, gdy wybrali się razem na 21. Festiwal Ludwiga van Beethovena. Myślicie, że to była randka? A może jednak wyjście w celach służbowych?

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Odmieniony Ryszard Petru w Sejmie. Wygląda lepiej?

  Wygląda na to, że w życiu Ryszarda Petru (45 l.) regularnie następują zmiany. Najpierw rozstał się z żoną i związał z koleżanką z partii, później stracił stanowisko przewodniczącego Nowoczesnej, a teraz przyszła pora na zmianę wizerunku. Polityk zrezygnował bowiem z gładkiego oblicza i... zapuścił zarost. W takiej wersji pojawił się w Sejmie. Pasuje mu? Porównajcie zdjęcia!

 • Joanna Augustynowska już szkaluje Ryszarda Petru!

  ...społecznej, ale najwięcej żalu ma oczywiście do Ryszarda Petru!  Augustynowska wraca oczywiście do słynnego wypadu szefa z posłanką Joanną Schmidt na Maderę, gdy trwała okupacja Sejmu!  "Sama zostawiłam(...)" posłanka. Kobieta twierdzi też, że Petru "nie jest przesadnie zainteresowany pracą w Sejmie", bo od niej woli brylowanie w mediach, choć jego występy często przysparzają partii sporo problemów...

 • Joanna Schmidt wyznała prawdę! „Jestem razem z Ryszardem Petru”!

  Joanna Schmidt (38 l.)w końcu przyznała się do długo skrywanej miłości! To wyznanie może teraz wiele zmienić w toczącej się sprawie rozwodowej Ryszarda Petru (44 l.)

 • Ryszard Petru jednak się rozwodzi! Kto złożył pozew?!

  Nie cichną plotki o romansie Ryszarda Petru (44 l.) i jego koleżanki z partii, Joanny Schmidt (38 l.). Ta zażyła relacja niewątpliwie bardzo przyczyniła się do kryzysu małżeństwa polityka.

 • Joanna Schmidt i Ryszard Petru wezmą ślub? Robert Biedroń deklaruje pomoc

  Joanna Schmidt (38 l.) odkryła karty i wyznała, że ona i Ryszard Petru (44 l.) są razem. Były lider Nowoczesnej rozpoczął starania o rozwód z obecną żoną. Czy finałem ma być jego kolejny ślub, tym razem z koleżanką z partii?

 • Ryszard Petru zalicza kolejne wpadki! Monika Olejnik w szoku

  Ryszard Petru (43 l.) wraz ze swoim ugrupowaniem od niedawna zasiada w poselskich ławach. Media poświęcają mu sporo czasu antenowego, a polityk chętnie to wykorzystuje. Przy okazji zalicza sporo wpadek.

Zdjęcia na temat: ryszard petru
Wideo na temat: ryszard petru
 • Bożena Dykiel popiera Kukiza?

  głosu, a Paweł Kukiz rozmawiał z ludźmi" - oznajmiła. Aktorka poparła również program Ryszarda Petru. "PO zostawiła wiele długów. To jest chęć, żeby rozmawiać z ludźmi i małymi kroczkami wyjść z tego dołka, w który ostatnio wpadliśmy. Petru jest finansistą, zna się na pieniądzach" - powiedziała Dykiel. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: ryszard petru