• Informacje na temat:

  rzecznik paris

Artykuły na temat: rzecznik paris
 • Paris Jackson jest w ciąży!?

  Paris Jackson (16 l.) jest świeżo zakochana. Dla amerykańskich tabloidów jest to wystarczający powód, by stwierdzić, że córka Michaela Jacksona może być też w ciąży!

 • Paris Hilton aresztowana!

  W czwartek nad ranem, 7 września, aresztowano Paris Hilton! Gwiazda brukowców została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem środków odurzających. Fakt aresztowania potwierdziła także rzecznik prasowy panny Hilton.

 • Skrócą odsiadkę Paris?

  Paris Hilton (26 l.) najprawdopodobniej będzie siedziała w więzieniu krócej niż 45 dni, na które została skazana na początku maja. Powód? Więzienia Kalifornii są przepełnione!

 • Paris Hilton straciła "furę"!

  Luksusowa limuzyna Bentley, którą "rozbijała się" Paris Hilton, została skonfiskowana przez policję!

 • List od Paris

  Chcesz otrzymać list napisany osobiście przez Paris Hilton? Napisz do niej do więzienia! Jak informowaliśmy wczoraj, dziedziczka skraca sobie pobyt za kratkami lekturą listów od fanów. E! Online opublikował jedną z jej odpowiedzi.

 • Strona Paris Hilton zamknięta

  Strona internetowa, na której ujawnione zostały osobiste sekrety Paris Hilton, została w końcu zamknięta po interwencji sławnej dziedziczki.

 • Paris odwiedzają rodzice

  Wczoraj Kathy (48 l.) i Rick (51 l.) Hilton złożyli w więzieniu półgodzinną wizytę swojej sławnej córeczce. Paris skarżyła się, że złapała przeziębienie, a w dodatku cierpi za kratkami na bezsenność. Podobno jednak odzyskała apetyt.

 • Paris Hilton szmuglowała narkotyki?

  W niedawno wydanej przez fotografa Ryana Simkinsa książce, jej autor twierdzi, że Paris Hilton szmuglowała do Europy narkotyki w paczuszce, ukrytej... wewnątrz swojego ciała.

 • Intruz w domu Paris Hilton

  Mężczyzna, który próbował włamać się do domu Paris Hilton , został aresztowany na terenie jej posiadłości w Los Angeles pod zarzutem napaści na strażnika.

 • Paris pisze listy do fanów

  Paris Hilton znalazła sposób na wypełnienie sobie czasu w więzieniu. Gwiazda zaczęła odpisywać na listy fanów.

Wideo na temat: rzecznik paris
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...