• Informacje na temat:

  rzecznik praw

Artykuły na temat: rzecznik praw
 • Rzecznik praw dziecka o Polańskim

  Rzecznik praw dziecka Marek Michalak podkreślił w czwartkowym oświadczeniu, że z ogromnym niepokojem odbiera pojawiające się w publicznej debacie stwierdzenia, jakoby dziecko mogło być w jakikolwiek sposób odpowiedzialne za kontakty seksualne z osobą dorosłą.

 • Skandal na Festiwalu Muzyki Tanecznej. Jest zgłoszenie do Rzecznika Praw Dziecka

  Nie milkną echa wokół kontrowersyjnego występu zespołu Weekend na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Oprócz skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, oficjalne zawiadomienie w sprawie wpłynęło do Rzecznika Praw Dziecka.

 • Rzecznik ruga TVP za Rutowicz

  Wulgarne docinki w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" zaowocowały w końcu interwencją Rzecznika Praw Obywatelskich. Czy prezes TVP będzie musiał wytłumaczyć się m.in. z zachowania Joli Rutowicz?

 • Gwiazdy na rzecz praw zwierząt

  ...artystki wspierające organizację. "W okresie licznych imprez i rozdań nagród chcieliśmy pokazać silne, różne od siebie kobiety, które są ostro sprzeciwiają się noszeniu futer" - tłumaczy rzecznik prasowy PETA, Dan Mathews. Jak informuje organizacja, pomijając jej występ w stroju z mięsa, Lady GaGa konsekwentnie zajmuje stanowisko przeciwko noszeniu futer. "Kostiumy GaGi nigdy nie były z prawdziwego...

 • Ten film obejrzało prawie 100 mln ludzi. "Klątwa obfitości" na Green Film Festivalu

  ...jest film, który opowiada o dalekim Ekwadorze i problemach związanych z obecnością tam ropy naftowej, wydobyciem tych zasobów. Tak naprawdę to jest migawka współczesnego świata i w tym filmie zamykają(...) podejmujące decyzje, które tak naprawdę w dużej mierze godzą w nas wszystkich, nie zdają sobie sprawy z tego, w jakiej oni zostaną świadomości młodego pokolenia. Dlatego mamy taką Gretę czy Ingę, która...

 • Etiuda&Anima: Prawie 100 filmów

  ...97 filmów krótkometrażowych będzie można obejrzeć na 11 pokazach konkursowych 19. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima. Impreza potrwa od 23 do 29 listopada w krakowskim Centrum Kultury Rotunda - poinformował rzecznik prasowy festiwalu.

 • Watch Docs: Kino w obronie praw człowieka

  Festiwal filmowy Watch Docs rozpoczął się w poniedziałek w toruńskim klubie studentów UMK "Od Nowa". Projekcjom najciekawszych obrazów, poruszających problemy ochrony praw człowieka na świecie towarzyszą w tym roku dyskusje na temat praw kobiet.

 • Viki Gabor, Roxie Węgiel i inni młodzi artyści apelują #zostajewdomu

  Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wraz z młodymi gwiazdami Universal Music Polska zorganizował akcję #zostajewdomu, której celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pozostania w domu, pokazanie im, że ich idole robią to samo, ale że wymuszona przez zagrożenie epidemiczne kwarantanna nie oznacza nudy i bezczynności.

 • Przystanek Woodstock: O hejcie w internecie na ASP

  W Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock odbędzie się rozmowa na temat hejtu w internecie, w której wezmą udział Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar oraz Michał Wawrzyniak.

 • "Wiadomości" straszą dzieci

  Rzecznik Praw Dziecka interweniuje w Telewizji Polskiej w obronie najmłodszych widzów. Rodzice nie chcą, by ich dzieci przed wieczorynką były straszone "Wiadomościami".

Zdjęcia na temat: rzecznik praw
Wideo na temat: rzecznik praw
Dyskusje na temat: rzecznik praw