• Informacje na temat:

  rzecznik rodziców

Artykuły na temat: rzecznik rodziców
 • Sophie Turner urodziła! Gwiazda "Gry o tron" i Joe Jonas zostali rodzicami!

  ...serwis TMZ poinformował, że Sophie Turner urodziła swoje pierwsze dziecko. Do porodu doszło 22 lipca, jednak dopiero teraz ta informacja ujrzała światło dzienne. Szczęśliwą nowinę potwierdził rzecznik...

 • Państwo Clooney zostali rodzicami bliźniąt

  Amal Clooney, żona aktora George'a Clooneya, urodziła we wtorek bliźnięta - dziewczynkę i chłopca. Dzieci mają już imiona - Ella i Alexander. Są zdrowe, podobnie jak szczęśliwa mama - poinformował rzecznik państwa Clooney, Stan Rosenfield.

 • Zmienne tempo rodzi agresję?

  Policjanci zauważyli, że podczas koncertów Babyshambles podejrzanie często dochodzi do bójek między fanami. Okazuje się, że to z powodu zmiennego tempa piosenek grupy. "Z naszych analiz wynika, że częste przyspieszanie i zwalnianie muzyki w trakcie jednej piosenki powoduje efekt wiru. Otumanieni fani zaczynają ze sobą walczyć" - tłumaczy rzecznik policji Wiltshire. Pete Doherty, lider grupy...

 • Rodzice 13-latki wściekli na gwiazdę

  Rimes zapewniała później, że była trzeźwa. Jak wytłumaczyła serwisowi TMZ za pośrednictwem rzecznika prasowego, jej kuriozalne zachowanie było spowodowane... tremą 13-letniej Carly Rose Sonenclar...

 • "Polityka": Bartłomiej Misiewicz chce usunięcia kilku scen z filmu Vegi

  ..."Chcę usunięcia kilku scen z filmu pana Vegi, które naruszają moją godność" - powiedział w poniedziałek, 22 lipca, w Polsat News Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik MON, który złożył przeciwko reżyserowi Patrykowi Vedze pozew cywilny o naruszenie dóbr osobistych w związku z filmem "Polityka".

 • Policja zbada sprawę Demi Lovato? Wokalistka dochodzi do siebie w szpitalu

  ...​Rzecznik prasowy Departamentu Policji w Los Angeles poinformował, że funkcjonariusze nie zamierzają wszczynać śledztwa w sprawie Demi Lovato. Amerykańska wokalistka przebywa obecnie w szpitalu w Los Angeles, gdzie dochodzi do siebie po przedawkowaniu.

 • Romansował z ich córką

  Była rzecznik prasowa piosenkarza R. Kelly'ego i jej mąż zarzucili gwiazdorowi uwiedzenie córki.

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • "Wiadomości" straszą dzieci

  Rzecznik Praw Dziecka interweniuje w Telewizji Polskiej w obronie najmłodszych widzów. Rodzice nie chcą, by ich dzieci przed wieczorynką były straszone "Wiadomościami".

 • Dziecko do wynajęcia?

  Telewizja RTL może wyemitować kontrowersyjny program "Dorosły na próbę", w którym nastolatki opiekują się niemowlętami, wynajętymi od prawdziwych rodziców. Sąd w Kolonii oddalił w środę, 3 czerwca, wniosek o zakazanie emisji.

Dyskusje na temat: rzecznik rodziców