• Informacje na temat:

  rzecznik zespołu

Artykuły na temat: rzecznik zespołu
 • Koniec zespołu Mansun

  Czarno-białe zdjęcie zespołu, podpisane "Mansun 1995-2003" - taki obrazek wita fanów wchodzących na internetową stronę Brytyjczyków. "Po niemal ośmiu wspólnych latach zdecydowali, że nadszedł czas na robienie innych rzeczy" - stwierdził rzecznik grupy. "Nie kryje się za tym nic złowrogiego, zakończyliśmy to polubownie" - powiedział z kolei gitarzysta zespołu, Dominic Chad. W ciągu ośmioletniej...

 • Keith Flint (The Prodigy) nie żyje. Oświadczenie zespołu

  Rzecznik służb poinformował, że pogotowie zostało wezwane do nieprzytomnego mężczyzny ok. 8 rano. Okazało się, że chodzi o Keitha Flinta z grupy The Prodigy . "Śmierć nie jest traktowana jako podejrzane zdarzenie" - informuje przedstawiciel lokalnej policji z Essex. 49-letni wokalista i tancerz przez swoich kolegów z zespołu został określony "prawdziwym pionierem, innowatorem i legendą". Na...

 • Skandal na Festiwalu Muzyki Tanecznej. Jest zgłoszenie do Rzecznika Praw Dziecka

  Nie milkną echa wokół kontrowersyjnego występu zespołu Weekend na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Oprócz skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, oficjalne zawiadomienie w sprawie wpłynęło do Rzecznika Praw Dziecka.

 • U2 najlepiej zarabiającym zespołem 2001 roku

  ...bezpośrednio od agentów, menedżerów, prawników i rzeczników prasowych. Wynik, jaki osiągnęli poszczególni artyści, to czysty zysk pozostały po odliczeniu podatków, pensji dla menedżerów i innych tego typu...

 • Wokalista AC/DC traci słuch. Pomogą mu Polacy?

  Dyrektor Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach, prof. Henryk Skarżyński zaprosił wokalistę australijskiego zespołu AC/DC Briana Johnsona na konsultację i diagnostykę w swoim ośrodku - poinformowała PAP rzecznik prasowy Centrum, dr Renata Korneluk.

 • Dimmu Borgir: Zamieszanie wokół perkusisty

  W czwartek, 18 marca, pojawiła się informacja, że znany z zespołów Borknagar i Spiral Architect Asgeir Mickelson dołączy do norweskiej grupy Dimmu Borgir na trasę koncertową i sesję nagraniową. 24 godziny później rzecznik managementu zespołu zdementował tę rewelację.

 • Joe Perry (Aerosmith) w szpitalu. Kiedy wróci na scenę?

  Rzecznik amerykańskiej grupy Aerosmith przekazał informacje, że stan gitarzysty Joe Perry'ego się poprawia. Muzyk stracił przytomność po zejściu ze sceny w Nowym Jorku.

 • The Rolling Stones bez Rona Wooda?

  Rzecznik prasowy The Rolling Stones wykluczył możliwość ponownego przesunięcia terminu rozpoczęcia trasy koncertowej zespołu z powodu kłopotów gitarzysty Ronniego Wooda. Muzyk trafił niedawno do kliniki odwykowej, gdzie po raz kolejny będzie leczył się z uzależnienia od alkoholu.

 • TLC: Zginęła Lisa "Left Eye" Lopes

  Mamy smutną wiadomość dla wszystkich wielbicieli amerykańskiej grupy TLC. Rzecznik prasowy zespołu poinformował, że w czwartek, 25 kwietnia, podczas urlopu spędzanego w Hondurasie, w wypadku samochodowym zginęła Lisa "Left Eye" Lopes, jedna z wokalistek tworzących trio.

 • JJ72: Bez basistki?

  Hillary Woods, basistka irlandzkiego zespołu JJ72, zdecydowała się podobno opuścić szeregi grupy. Jak podaje oficjalna strona grupy, ma ona zamiar kontynuować działalność i obecnie szuka następcy Hillary. Rzecznik prasowy irlandzkiej formacji unika skomentowania całej sprawy.