• Informacje na temat:

  sabina weksler w pierwszej miłości

Artykuły na temat: sabina weksler w pierwszej miłości
 • "Pierwsza miłość": Czy Sabina poślubi Natana?

  Natan dochodzi do wniosku, że Sabina jest miłością jego życia. Planuje jak najszybciej poprosić ją o rękę. Spanikowana Wekslerówna nie wie co zrobić. Sytuację komplikuje brak rozwodu z Igorem i informacja, że jego wyjście na wolność jest coraz bardziej możliwe.

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Ula Dębska wraca do "Pierwszej miłości"!

  W najbliższym odcinku serialu "Pierwsza miłość" ponownie pojawi się Ula Dębska. Sabina, postać w którą wciela się aktorka, wróci do rodziny i przyjaciół w 2605. odcinku.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu..." Akcja "Pierwszej miłości" rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi (Anety Zając) i Pawła (Mikołaja(...) robi! Do tej pory w "Pierwszej miłości" zagrało już ponad 2 tysiące aktorów. W postaci, które są z widzami od samego początku wcielają się: Aneta Zając (Marysia Radosz), Maria Pakulnis (Aneta...

 • Sabina i Igor na ślubnym kobiercu!

  W gotyckim kościele usytuowanym między ulicami Szewską i Łaciarską w pobliżu wrocławskiego Rynku, w bajkowej zimowej scenerii, sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Sabina Weksler (Ula Dębska) oraz Igor Kaczmarczyk (Rafał Mohr).

 • W "Pierwszej miłości" nie będzie wiać nudą!

  Metamorfoza Marysi (Aneta Zając), ślub Sabiny (Urszula Dębska), plantacja marihuany w Wadlewie i wiele innych intrygujących historii przygotowali producenci dla widzów "Pierwszej miłości". Nowy sezon już od marca w Polsacie!

 • "Pierwsza miłość": Daga umrze!

  ...odtwórczyni roli po czterech latach żegna się z serialem? Do tej pory aktorka nie skomentowała tych doniesień. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że scenarzyści "Pierwszej miłości" wielokrotnie(...) i zamienił je miejscami. Wszystko po to, by policja myślała, iż prowadziła pijana Sabina.  Ofiary kraksy natychmiast trafiły do szpitala. Rozpoczęła się dramatyczna walka o ich życie. W międzyczasie na...

 • "Pierwsza miłość": Nowe odcinki już 31 sierpnia!

  Dramatyczne wydarzenia w życiu Marysi, które mogą na zawsze zmienić jej życie, czy Kinga i Artur w końcu powiedzą długo wyczekiwane "tak", kto postanowi wskrzesić swój związek i jak potoczą się losy Melki i Krystiana - nowy sezon "Pierwszej miłości" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. W serialu pojawi także plejada gwiazd: Jerzy Bończak, Bartosz Obuchowicz, Ewa Gawryluk i Elżbieta Romanowska...

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  ...„Już mi niosą suknię z welonem...” – chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • "Pierwsza miłość": Nowe odcinki już od września! Sprawdź, co się wydarzy

  Marysia zostanie porwana, Patrycja zaangażuje się w modeling, ale brak doświadczenia przyniesie jej same kłopoty i nagie zdjęcia nastoletniej modelki wpadną w niepowołane ręce! Śmiałek podejmie szokującą decyzję, a Kinga nadal ma prześladowcę - w kolejnym sezonie "Pierwszej miłości" pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji! Emisja nagrywanych obecnie odcinków planowana jest od...

Zdjęcia na temat: sabina weksler w pierwszej miłości