• Informacje na temat:

  sablewska bielizna

Artykuły na temat: sablewska bielizna
 • Maja Sablewska pozuje w majtkach! Internauci byli bezlitośni!

  Maja Sablewska (38 l.) już chyba nie zaskakuje nikogo publikując swoje roznegliżowane zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem jednak fani wyśmiali jedno z nich.

 • Sablewska menedżerką Cichopek?

  ...apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie chce już być tylko twarzą biustonoszy. Dlatego właśnie potrzebna jest jej nowa agentka. Na początek Maja Sablewska ma jej załatwić lukratywny kontrakt z ekskluzywną(...), że jest postrzegana jako przesłodzona do granic możliwości mamuśka. I bardzo pragnie ten wizerunek zmienić - twierdzi nasze źródło. Paradoksalnie w podobnej sytuacji jest też Maja Sablewska. Po...

 • Doda musi przeprosić tabloid

  SA uwzględnił w środę 21 grudnia apelację wydawcy od kwietniowego wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie, który uznał, że Doda i Maja Sablewska nie muszą przepraszać. Adwokaci pozwanych nie wykluczają kasacji do Sądu Najwyższego, ale wyrok jest już do wykonania. Sprawa była pokłosiem innego procesu, jaki Doda wytoczyła "SE" za podanie nieprawdy, jakoby w 2008 r. pojawiła się na jednej z branżowych...

 • Doda musi przeprosić. Wyrok jest prawomocny

  Dorota Rabczewska i jej b. menedżerka mają przeprosić wydawcę "Super Expressu" za sugestię, że tabloid komputerowo przerobił zdjęcia Dody tak, by pokazywały, że nie ma na sobie bielizny - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Doda: "Afera majtkowa" trwa

  "Afery majtkowej" ciąg dalszy. "Super Express" poinformował o wystosowaniu pozwu przeciwko Dodzie i jej menadżerce Mai Sablewskiej.