• Informacje na temat:

  sablewska buty

Artykuły na temat: sablewska buty
 • Mocne słowa Sablewskiej o pracy z gwiazdami!

  Maja Sablewska (37 l.) zaczynała od pracy jako menedżerka polskich gwiazd. Kreowała wizerunek takich celebrytek jak, m.in. Doda czy Edyta Górniak. Teraz kiedy sama jest popularna, wspomina dość krytycznie dawne czasy.

 • Botki w kreacjach gwiazd – znajdź swoją inspirację!

  .... Świadczy to tylko o tym, że tego rodzaju buty są naprawdę uniwersalne. Możemy zatem spokojnie założyć je na nieformalne wyjście ze znajomymi, ale również nosić jako wygodne obuwie do pracy.  Botki(...) podwórku także znajdziemy gwiazdy, które w sposób szczególny ukochały sobie botki. Przykładem może być Maja Sablewska, która na bardzo wielu galach i uroczystościach pojawia się właśnie w botkach. Zawsze są...

 • Szpak przeżył traumę w dzieciństwie

  Makijaż, manicure, starannie ułożone włosy i buty na obcasie. Bez wątpienia Michał Szpak był najbardziej barwną i kontrowersyjną postacią w "X-Factor". Co tydzień dokładał wszelkich starań, by(...)!" postanowiły sprawdzić, skąd w nim taka "słabość do kobiecych błyskotek", jak je określiła Maja Sablewska. Jakiś czas temu Szpak był gościem "Dzień dobry TVN", w którym opowiadał o swoich relacjach...

 • Maja Sablewska: Mała czarna na Sylwestra

  Na ostatnią imprezę w roku warto ubrać się modnie i wygodnie, jeśli planujemy przetańczyć całą noc. "Trzeba postawić na coś wyjątkowego i zaszaleć z kreacją" - sugeruje Macademian Girl, zaś Maja Sablewska radzi, żeby na zmianę zabrać... sportowe buty.

 • Doda pójdzie pod nóż?

  Dopiero po niedzieli okaże się, czy ostatni zabieg uchroni Dodę przed poważną operacją kręgosłupa.

 • TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  Dobra wiadomość jest taka, że trzy nowe muzyczne programy nie są tak przaśne i remizowe jak preselekcje do Eurowizji, "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Zła wiadomość? Do zachwytu wciąż daleko.

Wideo na temat: sablewska buty
 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").