• Informacje na temat:

  sablewska całuje

Artykuły na temat: sablewska całuje
 • Tak całuje Sablewska

  Maja Sablewska była gościem specjalnym na koncercie swojego partnera. Oto zdjęcia z koncertu zespołu Wojtek Mazolewski Quintet.

 • Mazolewski "regularnie zdradza Sablewską"

  Informatorka jednego z tabloidów twierdzi, że Wojtek Mazolewski (37 l.), partner Mai Sablewskiej (33 l.), składał jej niemoralne propozycje.

 • Po Radku aż dwóch?

  Piątkowe (30 listopada) wydania tabloidów zdominowały informacje na temat romansów Dody.

 • Gwiazdy na imprezie CBS

  "Luksus, mroczne tajemnice i totalny kosmos" - pod tym hasłem w czwartek, 29 listopada, wieczorem, w Warszawie odbyła się impreza uświetniająca wejście kanałów pod marką CBS na polski rynek.

Wideo na temat: sablewska całuje
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...