• Informacje na temat:

  sablewska i wojewódzki

Artykuły na temat: sablewska i wojewódzki
 • Maja Sablewska o Wojewódzkim: Można się zauroczyć

  Choć w "X Factorze" często się kłócili, to najwyraźniej Maja Sablewska wciąż pozostaje pod urokiem Kuby Wojewódzkiego.

 • Sablewska: Szanuję Wojewódzkiego

  W niedzielę, 8 maja, odbył się trzeci finałowy odcinek muzycznego show "X Factor". Odpadł w nim kolejny podopieczny Mai Sablewskiej - zespół Sweet Rebels. Menedżerka zdradza, kto jej zdaniem powinien wygrać program, a także opowiada o jej rzekomym konflikcie z Kubą Wojewódzkim.

 • Kontrowersyjny wybór Wojewódzkiego

  Decyzją Kuby Wojewódzkiego z programem "X Factor" pożegnał się William Malcolm. Juror ocalił w ten sposób zespół Sweet Rebels.

 • Maja Sablewska: Krytyka mnie śmieszy

  W rozmowie z INTERIA.PL Maja Sablewska, menedżerka i jurorka "X Factor", opowiada o trudnych początkach w programie, o nie najlepszych relacjach z Kubą Wojewódzkim, odnosi się też do krytyki jej obecności w TVN-owskim show.

 • Sablewska komentuje rozstanie z Górniak

  ..."To zostało rozwiązane w nieprofesjonalny sposób" - tak o zawodowym rozstaniu z Edytą Górniak mówi jej była menedżerka Maja Sablewska.

 • Kto zastąpi Sablewską w "X Factor"?

  Na dobre ruszyła giełda nazwisk przed drugą polską edycją programu "X Factor". Przesądzone jest, że jurorką przestanie być Maja Sablewska, a Kubę Wojewódzkiego i Czesława Mozila zobaczymy ponownie.

 • X Factor: Maja Sablewska idzie ryczeć

  .... Z kolei dla odmiany w roli Kuby Wojewódzkiego zobaczyliśmy... Kubę Wojewódzkiego! W finale ostatniej edycji "Mam talent" aż ośmiu uczestników na dziesięciu związanych było z muzyką. Teraz "X Factor(...) z Norwegii 23-letni student Mats (zaśpiewał wyeksploatowany w brytyjskim "X Factor" przebój "Angels" Robbiego Williamsa) od Wojewódzkiego usłyszał, że jest kandydatem na finał. "Coś niewiarygodnego...

 • Kontrowersyjny wybór Wojewódzkiego

  Decyzją Kuby Wojewódzkiego z programem "X Factor" pożegnał się William Malcolm. Juror ocalił w ten sposób zespół Sweet Rebels.

 • Kuba Wojewódzki nie znosił Mai Sablewskiej

  Maja Sablewska potwierdza, że to przez Kubę Wojewódzkiego musiała odejść z programu "X Factor".

 • Wojewódzki żartuje z Bachledy

  ...program. Trudną decyzję pomogą im podjąć gwiazdy zaproszone do programu. 15 uczestników podzielono na trzy grupy. Piątką młodych wokalistów do 25. roku życia zaopiekował się Kuba Wojewódzki. Starsi muzycy są pod skrzydłami Czesława Mozila, a pięcioma zespołami wokalnymi zajęła się Maja Sablewska. Grupy razem ze swoimi podopiecznymi na dwa dni zamieszkały w wygodnych willach. Tam jurorzy sprawdzali nie...

Zdjęcia na temat: sablewska i wojewódzki
Wideo na temat: sablewska i wojewódzki
Dyskusje na temat: sablewska i wojewódzki