• Informacje na temat:

  sablewska jedno oko

Artykuły na temat: sablewska jedno oko
 • Sablewska: Kiedyś miałam ogromny kompleks swoich oczu!

  Maja Sablewska w przeszłości miała problemy z zaakceptowaniem siebie. Jako dziecko uległa poważnemu wypadkowi, w konsekwencji którego konieczny był przeczep soczewki. "Kiedyś miałam ogromny kompleks(...) miksem staram się wykonywać cały makijaż, nawet kreskę w linii rzęs robię bronzerem, to jest fajne. To jest kwestia intensywności i praktyki, jak wszystko" – mówi Maja Sablewska. Stylistka podkreśla, że...

 • Komu podpadła Sablewska?

  Po każdym odcinku "X-Factora" znawcy mody zachwycają się ubraniami Mai Sablewskiej. To na nic. Bo do sukcesu trzeba też mieć głowę!

 • Maja Sablewska nachyliła się i... cała pierś na wierzchu!

  Maja Sablewska (38 l.) prowadzi programy o modzie. Zna się na stylu, zatem nic dziwnego, że jej kreacje zwykle są bardzo przemyślane. Jednak ta ostatnia chyba do takich nie należy. Maja na jedną z celebryckich imprez założyła czarne szorty, czarną marynarkę, a w formie bluzki przezroczystą siateczkę. W pewnym momencie poły żakietu odsunęły się, a oczom zgromadzonych ukazał się biust Sablewskiej.

 • Pójdą w ślady Dody i Edyty Górniak?

  Na oficjalnej stronie programu "X Factor" możemy przeczytać, że Maja Sablewska jako menedżerka zamierza "wspierać młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi". Była opiekunka m.in. Dody i Edyty Górniak otrzymała pod swoje skrzydła pięć zespołów, które będzie trenowała przed finałową rozgrywką w konkursie talentów.

 • Sablewska poroniła!

  Celebrytka zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie. Okazuje się, że kilka lat temu straciła swoje dziecko...

 • "X Factor": Zaskakująca decyzja Kuby

  Czy Ada Szulc, Mats Meguenni i Michał Szpak to faktycznie trzech najlepszych młodych uczestników "X Factor"?

 • Sablewska w dzieciństwie straciła wzrok

  Jakiś czas temu celebrytka zdradziła, dlaczego - na co zwraca uwagę wiele osób - ma jedno oko niebieskie, a drugie zielone. Sablewska wyznała, że różnica kolorów jest u niej spowodowana przeszczepem soczewki, jaki przeszła jako nastolatka. Był on konsekwencją przykrego wypadku, jakiemu uległa w wieku 6 lat. "Postanowiłam, że pogram w gumę. Zahaczyłam ją o klamkę, a ta strzeliła w moje prawe oko...

 • "X Factor" na żywo: Falstart

  Ociężale wystartował "X Factor" w wersji live. Potwierdziło się pierwsze wrażenie wielu komentujących - jurorzy niefortunnie wybrali finałowe trójki. Na tle przeciętnych występów doskonale wypadł Gienek Loska.

 • Nowa fucha Sablewskiej

  Maja Sablewska nie zasypia gruszek w popiele! Wykorzystuje swoje pięć minut, jak tylko może - właśnie została doradcą wizerunkowym jednej z firm kosmetycznych.

 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.