• Informacje na temat:

  sablewska oświadczenie

Artykuły na temat: sablewska oświadczenie
 • Sablewska komentuje rozstanie z Górniak

  ..."To zostało rozwiązane w nieprofesjonalny sposób" - tak o zawodowym rozstaniu z Edytą Górniak mówi jej była menedżerka Maja Sablewska.

 • Po co ten cynizm?

  Menedżerka. Jurorka. Już gwiazda? E tam! Maja Sablewska.

 • Edyta Górniak zwolniła menedżerkę

  Do redakcji portalu INTERIA.PL dotarło oficjalne oświadczenie Edyty Górniak w sprawie zakończenia przez wokalistkę współpracy z menedżerką Mają Sablewską.

 • Doda kwestionuje wyrok sądu

  Opiekująca się Dodą Maja Sablewska zapowiada odwołanie się od wyroku sądu wydanego w procesie piosenkarki i zespołu Grupa Operacyjna.

 • Edyta Górniak w szpitalu!

  ..."Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Dawid Kwiatkowski i Igor Pilewicz rozstają się. "To była decyzja dorosłych facetów"

  Dawid Kwiatkowski wydał oświadczenie na temat swojej kariery. Zakończył współpracę ze swoim długoletnim menedżerem, Igorem Pilewiczem.

 • Doda znów rozstała się z menedżerką

  Na stronach Dody pojawiło się oświadczenie o zakończeniu współpracy z Małgorzatą Leitner. "W związku z przykrą wiadomością, którą otrzymaliśmy w lutym, o problemach zdrowotnych Pani Małgorzaty Leitner oraz przedłużającym się przez to na czas nieokreślony jej pobytem w Stanach Zjednoczonych jesteśmy niestety zmuszeni zakończyć na ten moment naszą współpracę" - czytamy w oświadczeniu. "Decyzję...

 • Doda: Koniec Virgin?

  ...pozostaje przy Dodzie. Wkrótce sama artystka wyda oświadczenie w tej sprawie" - poinformowała nas Maja Sablewska z Universalu. Zobacz teledyski Virgin na stronach INTERIA.PL.(...)" - napisał Lubert. Od pewnego czasu pojawiały się pogłoski o rozpoczęciu solowej kariery przez Dodę. Co ciekawe, sama wokalistka nie podpisuje się pod oświadczeniem o rozwiązaniu zespołu Virgin...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  ...nową fryzurę jako "bardziej aerodynamiczną". Czytaj także: Stracił włosy na scenie Doda - Maja Sablewska (listopad) Trudno sobie to wyobrazić, w końcu menedżerka Maja Sablewska była nieodłączną towarzyszką Dody. To właśnie jej przypisywano sukcesy Dody na polu medialnym. Jesienią głośno plotkowano, że ich drogi mogą się rozejść, aż w końcu pojawiło się oficjalne oświadczenie o zakończeniu...