• Informacje na temat:

  sablewska potwierdziła

Artykuły na temat: sablewska potwierdziła
 • Maja Sablewska pokazała romantyczne zdjęcia z Wojciechem Mazolewskim!

  Maja Sablewska (39 l.) i Wojciech Mazolewski (44 l.) dali sobie jakiś czas temu kolejną szansę. Para znów jest ze sobą szczęśliwa!

 • Maja Sablewska menedżerką Czesława Mozila!

  Maja Sablewska poprowadzi karierę Czesława Mozila - dowiedział się portal INTERIA.PL. Menedżerka i muzyk zaprzyjaźnili się na planie "X Factor", gdzie oboje są jurorami.

 • Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski rozstali się?! Nie był jej wierny?!

  Ich związek od dłuższego czasy chylił się ku upadkowi. Choć para zdołała zażegnać kryzys, okazało się, że było to tylko chwilowe uspokojenie emocji. Na jaw wyszły bowiem fakty, których Maja Sablewska (35 l.) nie jest w stanie zaakceptować. Czy to już koniec?

 • "X Factor" na żywo: Falstart

  Ociężale wystartował "X Factor" w wersji live. Potwierdziło się pierwsze wrażenie wielu komentujących - jurorzy niefortunnie wybrali finałowe trójki. Na tle przeciętnych występów doskonale wypadł Gienek Loska.

 • Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski już się nie ukrywają! Wybaczyła mu?

  ...zrozumienia, że o kryzysie między nimi nie ma nawet mowy. Szczególnie Sablewska z chęcią publikowała wymowne zdjęcia, które mogły sugerować, że wybaczyła narzeczonemu wszystkie grzechy. Teraz stało się jasne...

 • "X Factor": Zaskakująca decyzja Kuby

  Czy Ada Szulc, Mats Meguenni i Michał Szpak to faktycznie trzech najlepszych młodych uczestników "X Factor"?

 • Górniak zatrudniła Sablewską!

  Potwierdziły się krążące od jakiegoś czasu plotki : Maja Sablewska będzie teraz pracować dla Edyty Górniak , jednego z największych "wrogów" swojej byłej przyjaciółki i szefowej.

 • Doda zaśpiewa na meczu

  Popularna piosenkarka rozgrzeje kibiców i piłkarzy przed Wielkimi Derby Śląska!

 • ...sprawiła, że żona Tomka usunęła konto! W tym tygodniu okazało się także, że Majka Sablewska kolejny raz rozstała się z Wojtkiem Mazolewskim. Kilka miesięcy temu była niania dziecka Kukulskiej wybaczyła muzykowi zdradę i dała mu jeszcze jedną szansę. Najwyraźniej Wojtek z niej nie skorzystał.  Stylistka potwierdziła plotki o rozstaniu w dość osobliwy sposób.  "Wspaniały mężczyzna powiedział...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

Wideo na temat: sablewska potwierdziła
 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...