• Informacje na temat:

  sablewska przed i po

Artykuły na temat: sablewska przed i po
 • Maja Sablewska wróciła do byłego? To przez niego trafiła na terapię!

  Od pewnego czasu w mediach krążyły pogłoski, że Maja Sablewska (37 l.) znalazła sobie nowego ukochanego. Jednak tym „nowym”, może okazać się…jej były.

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • Maja Sablewska pisze książkę o Górniak i Dodzie! Chce ujawnić ich sekrety!

  Jak donosi "Fakt", Majka Sablewska (36 l.) dołączy niebawem do grona celebrytów pisarzy! Z jej książkowego debiutu nie wszyscy jednak się ucieszą...

 • Maja Sablewska podkreśla, że czerpie z własnych doświadczeń, aby pomóc kobietom zaakceptować swój wygląd. Wszystko po to, by podobnie jak ona mogły przejść metamorfozę. Stylistka przekonuje, że program "Sablewskiej sposób na modę" ma na celu dowartościować kobiety i wydobyć z nich piękno.

 • Sablewska poroniła!

  .... Oczywiście o wszystkim zapłakana opowiedziała przed kamerami. Bohaterką drugiego odcinka była z kolei dziewczyna, która jakiś czas temu poroniła i nadal nie może się uporać z tym traumatycznym przeżyciem. W pewnym momencie "terapeutka" Maja postanowiła wyznać także swoją tajemnicę sprzed kilku lat: "Możemy sobie podać rękę. Wiem, co to znaczy, bo ja również poroniłam" - powiedziała do zapłakanej...

 • Kto zastąpi Sablewską w "X Factor"?

  Na dobre ruszyła giełda nazwisk przed drugą polską edycją programu "X Factor". Przesądzone jest, że jurorką przestanie być Maja Sablewska, a Kubę Wojewódzkiego i Czesława Mozila zobaczymy ponownie.

 • Maja Sablewska na konferencji TVN! Co się dzieje z jej twarzą?

  Można śmiało powiedzieć, że to spory sukces Mai Sablewskiej (35 l.). Celebrytka zaczynała w końcu jako opiekunka dziecka Natalii Kukulskiej, a dziś otrzymała swój własny program w głównym TVN. Teraz Majkę poznają więc wszyscy! Maja poprowadzi show "Sablewskiej sposób na...", w którym będzie odchudzać Polki i zapewne upodabniać je do siebie! Sama przed laty też przeszła niezłą metamorfozę. Mamy...

 • Maja Sablewska: Polkom brakuje odwagi

  Polkom wciąż brakuje odwagi w kreowaniu własnego wizerunku - uważa Maja Sablewska. Zdaniem znanej stylistki, Polki nie chcą bawić się strojem i dodatkami w obawie przed krytyką. Ona sama przyznaje, że uwielbia ubrania, ale zanim kupi coś nowego, sprzedaje te, których nosić już nie zamierza.

 • Doda pozwała znanego lekarza! Poparła ją... Maja Sablewska!

  ...... dopiero przed tygodniem! Na korzyść Dody zeznawali świadkowie, a wśród nich - uwaga, sensacja!!! - jej była menedżerka Maja Sablewska (35 l.), z którą wokalistka rozstała się sześć lat temu w atmosferze(...)Piosenkarka przed laty przyznała się, że powiększyła sobie biust. Potem skalpel rzekomo nie rzeźbił jej ciała. Dlatego dwa i pół roku temu zareagowała histerycznie, gdy w telewizyjnym programie "Na...

 • "X Factor" już bez Sablewskiej?

  Temperamentem i znajomością branży Maja Sablewska miała nakręcać program "X Factor". No i nakręca - kolejne awantury!

Zdjęcia na temat: sablewska przed i po
Wideo na temat: sablewska przed i po
 • Maja Sablewska: Zanim kupię nowe ubranie, sprzedaję stare

  Polkom wciąż brakuje odwagi w kreowaniu własnego wizerunku – uważa Maja Sablewska. Zdaniem znanej stylistki Polki nie chcą bawić się strojem i dodatkami w obawie przed krytyką. Ona sama przyznaje, że uwielbia ubrania, ale zanim kupi coś nowego, sprzedaje te stroje, których nosić już nie zamierza.