• Informacje na temat:

    sablewska sukienka

Artykuły na temat: sablewska sukienka
  • Maja Sablewska uśmiechnięta pokazuje piersi! Fani zniesmaczeni!

    Maja Sablewska (38 l.) już niejedno roznegliżowane zdjęcie opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tym razem nie było inaczej, ale najwidoczniej internauci są już nieco zmęczeni jej rozbieranymi fotkami.

  • Maja Sablewska: Mała czarna na Sylwestra

    Na ostatnią imprezę w roku warto ubrać się modnie i wygodnie, jeśli planujemy przetańczyć całą noc. "Trzeba postawić na coś wyjątkowego i zaszaleć z kreacją" - sugeruje Macademian Girl, zaś Maja Sablewska radzi, żeby na zmianę zabrać... sportowe buty.

  • Sablewska: Gdy patrzę na stare zdjęcia myślę, że byłam strasznie brzydka!

    Była niania dzieci Natalii Kukulskiej (43 l.) twierdzi, że jeszcze kilka lat temu była niezbyt ładną i mało atrakcyjną kobietą. Dziś każda jej stylizacja jest szeroko komentowana w mediach. Maja Sablewska (38 l.) twierdzi jednak, że lubi wzbudzać emocje, a negatywnymi opiniami nie zamierza się przejmować.

  • Maja Sablewska radzi, jak ubrać się w święta

    Jak ubrać się na święta? "Elegancko i wygodnie" - radzi Maja Sablewska i podpowiada, żeby w świątecznej stylizacji nie zatracić swojej osobowości.

  • Maja Sablewska komentuje styl Dody: "To piękna kobieta"

    Czyżby Maja Sablewska (35 l.) chciała się na nowo zaprzyjaźnić z Dodą (31 l.)?

  • Sablewska: Nie wolno się poddawać

    - Od zwykłych Polek dostaję dużo więcej ciepła i dobroci - mówi Maja Sablewska, dawna menedżerka gwiazd, która dziś odważnie kroczy nową drogą i radzi kobietom, jak się ubierać.

  • Maja Sablewska zwyzywana na ulicy

    Maja Sablewska (32 l.) twierdzi, że za swoją oryginalność musi płacić wysoką cenę. Ostatnio zwyzywana została w Gdańsku przez jednego z przechodniów. O co poszło?

  • Maja Sablewska: Polkom brakuje odwagi

    Polkom wciąż brakuje odwagi w kreowaniu własnego wizerunku - uważa Maja Sablewska. Zdaniem znanej stylistki, Polki nie chcą bawić się strojem i dodatkami w obawie przed krytyką. Ona sama przyznaje, że uwielbia ubrania, ale zanim kupi coś nowego, sprzedaje te, których nosić już nie zamierza.

  • Botki w kreacjach gwiazd – znajdź swoją inspirację!

    ...podwórku także znajdziemy gwiazdy, które w sposób szczególny ukochały sobie botki. Przykładem może być Maja Sablewska, która na bardzo wielu galach i uroczystościach pojawia się właśnie w botkach. Zawsze są(...) były ćwieki czy frędzle - to niekwestionowany hit tego sezonu. Dodatkowym argumentem przemawiającym za botkami, jest ich uniwersalność. Maja Sablewska pokazuje, że świetnie sprawdzają się one zarówno...

  • Przywraca kobietom wiarę w siebie

    Była gwiazda "X Factora" chętnie dzieli się przemyśleniami na temat tego, jak być szczęśliwą, piękną i zdrową. W programie "Sablewskiej sposób na modę", który tej jesieni pokaże TVN Style, gwiazda pomoże wyjść na prostą niezadowolonym z siebie kobietom.