• Informacje na temat:

  sablewska w ciąży

Artykuły na temat: sablewska w ciąży
 • Maja Sablewska w ciąży?

  Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", 32-letnia Maja Sablewska coraz poważniej myśli o założeniu rodziny ze swoim partnerem, Wojtkiem Mazolewskim (37 l.). Odkąd związała się z utalentowanym muzykiem, wreszcie postawiła na życie prywatne: mniej jej na salonach i w telewizji, więcej na romantycznych kolacjach i spacerach z ukochanym. Na razie znajomi Sablewskiej zdradzili tygodnikowi tylko tyle...

 • Ten rok nie należał do Dody

  ...matką i żoną. W tym roku najwięcej emocji wzbudziło śledzenie przebiegu ciąży Kasi. U nas na piątej pozycji. Pozostałe gwiazdki odchodzą już chyba do drugiej ligi show-biznesu. Nie byliście szczególnie...

Wideo na temat: sablewska w ciąży
 • Sablewska: Cała prawda o ciąży

  Maja Sablewska skomentowała plotki na temat swojej rzekomej ciąży. Zdradziła też, czy zamierza w przyszłości zdecydować się na dziecko.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.