• Informacje na temat:

  sablewska x factor

Artykuły na temat: sablewska x factor
 • Maja Sablewska pokazała zdjęcie brzucha! To wywołało prawdziwą burzę!

  Maja Sablewska (38 l.) gdy pojawiła się w show-biznesie dużo brakowało jej do wyglądu prawdziwej gwiazdy. Teraz jest zupełnie inaczej, ale wygląda na to, że celebrytka właśnie przesadziła z dietą.

 • Kuba Wojewódzki: "X Factor" przechodzi do historii

  Juror programu "X Factor" ogłosił, że po czterech edycjach program schodzi z anteny. Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat.

 • Maja Sablewska pisze książkę. Zdradzi tajemnice Kukulskiej?

  Maja Sablewska, była niania syna Natalii Kukulskiej, przygotowuje autobiograficzną książkę, w której opowie o kulisach show-biznesu, z którym związana jest od ponad 17 lat. Była nie tylko menedżerką(...) w opiece nad synkiem. - Uwielbiała Jasia, zresztą z wzajemnością. Dziś jednak nie mają ze sobą kontaktu - mówi osoba z otoczenia gwiazdy. Kiedy Sablewska zamieszkała w domu Kukulskiej, zaczęła poznawać jej...

 • Sablewska wygrała "X Factor"!

  To zdecydowanie najgorętsze nazwisko tego sezonu - Maja Sablewska, znana dotychczas jako menedżerka gwiazd sama została rozchwytywaną przez media celebrytką.

 • Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska nadal w konflikcie!

  Nie od dzisiaj wiadomo, że tych dwoje, delikatnie mówiąc, nie darzy się sympatią. Ich konflikt zaognił się na planie programu "X Factor". Oboje zasiadali w nim w jury, jednak Maja wypadała na tle starego wyjadacza podobnych programów dosyć słabo. Kuba Wojewódzki, zamiast wesprzeć debiutującą koleżankę, jeszcze bardziej ją poniżał. Podobno to właśnie on miał decydujący głos w sprawie wykluczenia...

 • Maja Sablewska: Wszyscy nie mają racji

  Maja Sablewska stara się nie załamywać krytycznymi komentarzami na temat jej udziału w "X Factor".

 • Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce! Jest odpowiedź stylistki!

  Maja Sablewska (35 l.) odpowiedziała na ataki Kuby Wojewódzkiego (51 l.) na Facebooku.

 • Maja Sablewska menedżerką Czesława Mozila!

  Maja Sablewska poprowadzi karierę Czesława Mozila - dowiedział się portal INTERIA.PL. Menedżerka i muzyk zaprzyjaźnili się na planie "X Factor", gdzie oboje są jurorami.

 • Kuba Wojewódzki znowu atakuje! Maja Sablewska szykuje odpowiedź?

  ..., który znany jest ze swojego ciętego języka, nie oszczędzał byłej menedżerki Dody. Kuba wyśmiewał m.in. jej karierę. Podobno to on również stał za zwolnieniem Sablewskiej z programu "X Factor". Nic(...) oczywiście na łamach "Polityki", w swoim cotygodniowym felietonie. "To towarzyski news tygodnia. Maja Sablewska, naczelna stylistka kraju, rozstała się ze swym partnerem, muzykiem Wojtkiem Mazolewskim...

 • Kto zastąpi Sablewską w "X Factor"?

  Na dobre ruszyła giełda nazwisk przed drugą polską edycją programu "X Factor". Przesądzone jest, że jurorką przestanie być Maja Sablewska, a Kubę Wojewódzkiego i Czesława Mozila zobaczymy ponownie.

Zdjęcia na temat: sablewska x factor
Wideo na temat: sablewska x factor
 • "Sablewska jest w porządku"

  Duet Dziewczyny, który odpadł już z programu "X-Factor", wypowiada się na temat Mai Sablewskiej, która zajmowała się nimi w programie.

Dyskusje na temat: sablewska x factor
 • Re: "Hotel 52": Pizza Filipa Bobka nie ma sobie równych!

  kontrakt od tvn. Denerwuje mnie bardziej niż magda w kuchennych. Czemu na litość boską polska telewizja nie może sobie sprowadzić 3 dobrych, znanych jurorów?! Przykład X factor - Kuba, czesław, ... TATIANA I SABLEWSKA. Seblewska dobra, współpracowała z dodą, ale litości ludzie... OKUPNIK? Ja do tej pory nie mam zielonego pojęcia jak oni ją tam wcisnęli. Rozumiem, że wszędzie musi być kobieta