• Informacje na temat:

  sabrina w basenie

Artykuły na temat: sabrina w basenie
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maja Bohosiewicz jako seksowna Sabrina!

  W pierwszym odcinku bieżącej edycji przebrała się za Dodę, tydzień później oglądaliśmy ją w repertuarze niemieckiej grupy Rammstein. W najbliższą sobotę Maja Bohosiewicz zaśpiewa hit Sabriny "Boys".

 • Jeszcze klipy czy już soft porno?

  Z roku na rok teledyski muzyczne stają się coraz odważniejsze, wręcz obsceniczne, epatują nagością, a często nawet wulgarną erotyką. Czy prowokujące seksualnie teledyski nie powinny zostać prezentowane późną nocą?

Wideo na temat: sabrina w basenie
 • Wielkie piękno

  Jep Gamberdella (Toni Servillo) - przystojny, czarujący mężczyzna, pomimo pierwszych oznak starzenia - w pełni korzysta z życia. Chodzi na eleganckie kolacje i przyjęcia, gdzie - jako znany dziennikarz i nałogowy uwodziciel - jest zawsze mile widziany. W młodości napisał powieść, która przyniosła mu nagrodę literacką i reputację sfrustrowanego pisarza. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" - jak brzmiał tytuł jego...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

Dyskusje na temat: sabrina w basenie
 • Re: ​Była gwiazdą lat 80. Będąc u szczytu kariery, zniknęła z ekranów

  hehe... A ja z kolei "przeładowywałem strzelbę"... ;-)... U mnie na ścianie wisiał Sylwek z filmu Rambo II, Arnold z filmu Predator, a pomiędzy Nimi ONA ... ;-)... Acha i jeszcze Sabrina w basenie... ;-)

 • Re: Z wybiegu na ekran: Modelki, które zostały aktorkami

  Ale wtedy nie funkcjonowało pojęcie "celebryta". On normalnie śpiewał i do tej pory wspominam z lekką dozą tęsknoty za tamtymi czasami, bo wtedy właśnie byłem nastolatkiem. On coś potrafił, tak jak wiele innych w tamtym czasie osób. Owszem, taka Sabrina już mogła być zalążkiem celebracji, bo śpiewać nie potrafiła. Ale każdy czekał na moment, kiedy "śpiewając" boys boys nurzając sie w basenie

 • Re: Kulisy sesji Marty Wierzbickiej

  Sabrina ....boys boys boys...jak chlapie sie w basenie. a w ogole to bardzo przeciętna uroda