• Informacje na temat:

  sacha baron cohen

Artykuły na temat: sacha baron cohen
 • Sacha Baron Cohen w różowym bikini

  Sacha Baron Cohen znany jest z wielu wcieleń, ale od czasu słynnego "Borata" wielu ludziom kojarzy się z bikini. Popularny aktor, komik i skandalista znów sięgnął po strój kąpielowy, tym razem różowy. Taki strój włożył na spotkanie z byłym burmistrzem Nowego Jorku, Rudym Giulianim. Interweniowała policja.

 • Sacha Baron Cohen na marszu ultraprawicowych bojówek

  ..., relacja Blaira nie do końca zgadza się z prawdą. Sacha Baron Cohen wcale nie uciekł z miejsca wydarzenia. Powrócił na nie w przebraniu reportera, który przeprowadza wywiady z uczestnikami manifestacji(...)Według informacji podanych przez dziennik "The Olympian" przebrany Baron Cohen zjawił się w sobotę na ultraprawicowym marszu "March for Our Rights 3", zorganizowanym przez bojówkę znaną jako...

 • Sacha Baron Cohen na poważnie

  W swojej karierze Sacha Baron Cohen miał kilka szalonych wcieleń. W prześmiewczych i obrazoburczych filmach był chociażby Alim G, Boratem i Brunem. Teraz możemy go oglądać jako izraelskiego szpiega w bynajmniej niekomediowym serialu "The Spy". Czy obchodzący w niedzielę, 13 października, 48. urodziny aktor w końcu spoważniał?

 • Sacha Baron Cohen w serialu "Who is America?"

  ..."Who is America?" to nowy satyryczny projekt produkcji Showtime z udziałem znanego komika Sachy Barona Cohena ("Dyktator", "Ali G", "Borat"). Premiera już w najbliższą niedzielę, 15 lipca, w HBO GO.

 • Sacha Baron Cohen: Czas na Czas

  Sacha Baron Cohen, który dotąd zapisał się w pamięci widzów jako odtwórca komediowych ról Aliego G i Borata, tym razem wciela się w kolejną szaloną postać. W nowym filmie Disneya "Alicja po drugiej stronie lustra" zobaczymy go jako Czas - magiczną istotę, która jest pół-człowiekiem, pół-zegarem.

 • Sacha Baron Cohen palantem!

  Swoim najnowszym filmem "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" wspiął się w ostatnim tygodniu na szczyt amerykańskiego box office. Universal Pictures podpisał z nim umowę na kolejny obraz - tym razem jego bohaterem ma być kolejne z jego wcieleń, austriacki gej Bruno. To jednak nie koniec. Sacha Baron Cohen (Ali G, Borat i Bruno w jednej osobie...

 • Sacha Baron Cohen: Dlaczego nie zagra Freddie'go Mercury'ego?

  W radiowej rozmowie z Howardem Sternem Sacha Baron Cohen ujawnił, dlaczego zrezygnował z występu w biograficznym filmie o życiu Freddiego Mercury'ego.

 • "Grimsby": Sacha Baron Cohen w kolejnym ekranowym wcieleniu

  Twórca kultowych postaci, które od lat bawią publiczność na całym świecie, powraca. W nowej komedii "Grimsby" Sacha Baron Cohen ("Borat", "Bruno", "Dyktator") wcielił się w postać... angielskiego kibola.

 • Sacha Baron Cohen zaprasza Sarę Palin na rozdanie Złotych Globów

  Po ogłoszeniu nominacji do Złotych Globów wiele gwiazd przeżyło jeden z najmilszych poranków w swoim życiu. Niektóre z nich podzieliły się swoim szczęściem z fanami i mediami. Wśród wielu wypowiedzi najbardziej wyróżniała się ta Sachy Barona Cohena. Kontrowersyjny komik nie przepuścił okazji, że by komuś dopiec.

 • Sacha Baron Cohen ośmieszy Bonda

  Brytyjski komik Sacha Baron Cohen ("Borat", "Bruno", "Dyktator") trzymał się z dala od postaci Jamesa Bonda, jednak wygląda na to, że najnowszy film artysty będzie parodią przygód agenta 007.

Zdjęcia na temat: sacha baron cohen
Wideo na temat: sacha baron cohen
Dyskusje na temat: sacha baron cohen