• Informacje na temat:

  sacha baron cohen i modelka

Artykuły na temat: sacha baron cohen i modelka
 • Sacha Baron Cohen został po raz trzeci ojcem!

  Sacha Baron Cohen (43 l.) i jego żona Isla Fisher (39 l.) powitali na świecie trzecie dziecko!

 • Nie tylko modelka. Naomi Campbell jako aktorka filmowa i telewizyjna

  Choć większość osób kojarzy ją głównie z wybiegów, w swojej karierze imała się wielu różnych zajęć. Gdy podbiła świat jako modelka, przykuła uwagę producentów seriali i filmów. Jej zjawiskową, posągową urodę pokochał nie tylko obiektyw aparatu, ale i kamery. Mimo, że nie jest wybitną aktorką, na swoim koncie Naomi Campbell na kilka naprawdę niezłych ról.

 • Baron Cohen jako austriacki gej Bruno

  Brytyjski komik Sacha Baron Cohen, który 24 listopada zadebiutuje na polskich ekranach jako kazachski reporter Borat Sagdijew w filmie "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej " , przygotowuje się już do swojego kolejnego obrazu. Tym razem wejdzie w skórę... austriackiego geja Bruna.

 • Politycy Kazachstanu wzywają do bojkotu Borata

  Minister spraw zagranicznych Kazachstanu Kasymzomart Tokajew wzywa Europę, aby ta zbojkotowała brytyjskiego komika, Saszę Barona Cohena i jego najnowszy film "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" , ponieważ obraz ukazuje Kazachstan w bardzo niekorzystnym świetle.

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.