• Informacje na temat:

  sacha baron cohen komik

Artykuły na temat: sacha baron cohen komik
 • Sacha Baron Cohen w różowym bikini

  Sacha Baron Cohen znany jest z wielu wcieleń, ale od czasu słynnego "Borata" wielu ludziom kojarzy się z bikini. Popularny aktor, komik i skandalista znów sięgnął po strój kąpielowy, tym razem różowy. Taki strój włożył na spotkanie z byłym burmistrzem Nowego Jorku, Rudym Giulianim. Interweniowała policja.

 • Sacha Baron Cohen na marszu ultraprawicowych bojówek

  Znany ze swoich prowokacji komik i aktor skorzystał z przebrania i za jego pomocą wystąpił na marszu zorganizowanym w miejscowości Olympia przez ultraprawicowe bojówki. Nie wiadomo czy to nowy projekt gwiazdy „Borata” czy może happening zorganizowany na potrzeby jego programu „Who Is America?”.

 • Sacha Baron Cohen: Czas na Czas

  Sacha Baron Cohen, który dotąd zapisał się w pamięci widzów jako odtwórca komediowych ról Aliego G i Borata, tym razem wciela się w kolejną szaloną postać. W nowym filmie Disneya "Alicja po drugiej stronie lustra" zobaczymy go jako Czas - magiczną istotę, która jest pół-człowiekiem, pół-zegarem.

 • Sacha Baron Cohen palantem!

  Swoim najnowszym filmem "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" wspiął się w ostatnim tygodniu na szczyt amerykańskiego box office. Universal Pictures podpisał z nim umowę na kolejny obraz - tym razem jego bohaterem ma być kolejne z jego wcieleń, austriacki gej Bruno. To jednak nie koniec. Sacha Baron Cohen (Ali G, Borat i Bruno w jednej osobie...

 • Sacha Baron Cohen zaprasza Sarę Palin na rozdanie Złotych Globów

  Po ogłoszeniu nominacji do Złotych Globów wiele gwiazd przeżyło jeden z najmilszych poranków w swoim życiu. Niektóre z nich podzieliły się swoim szczęściem z fanami i mediami. Wśród wielu wypowiedzi najbardziej wyróżniała się ta Sachy Barona Cohena. Kontrowersyjny komik nie przepuścił okazji, że by komuś dopiec.

 • Sacha Baron Cohen ośmieszy Bonda

  Brytyjski komik Sacha Baron Cohen ("Borat", "Bruno", "Dyktator") trzymał się z dala od postaci Jamesa Bonda, jednak wygląda na to, że najnowszy film artysty będzie parodią przygód agenta 007.

 • Sacha Baron Cohen przybywa do Ameryki!

  Pojawił się zwiastun nowego filmu Saszy Barona Cohena "Dyktator". Znany z ról Alego G, Borata i Bruna komik tym razem wcieli się w postać nawiązującą do Saddama Husajna.

 • Baron Cohen przeprasza Madonnę

  Sacha Baron Cohen przeprosił Madonnę za naigrywanie się w z niej w swym najnowszym filmie - "Brüno". Komik przesłał piosenkarce bukiet kwiatów.

 • Dwa filmy Barona Cohena

  Sacha Baron Cohen ("Borat", 'Bruno") przygotowuje dwie nowe komediowe produkcje: niezatytułowany projekt dla studia Columbia, oraz "Accidentes", który powstanie w wytwórni Universal - informuje "Variety".

 • Oscary 2016: Morgan Freeman i Sacha Baron Cohen wręczają statuetki

  .... Abrams, Sacha Baron Cohen, Henry Cavill, Morgan Freeman i John Legend. Z wcześniejszych komunikatów wiadomo, że w tej roli wystąpią też m.in. Pharrell Williams, Reese Witherspoon , Ryan Gosling, Whoopi Goldberg i Jared Leto. 88. rozdanie Oscarów odbędzie się w nocy z 28 na 29 lutego czasu polskiego. Ceremonię już drugi raz w swej karierze poprowadzi amerykański komik Chris Rock. W tym roku...

Wideo na temat: sacha baron cohen komik
 • Sacha Baron Cohen na premierze "Bruna"

  Słynny komik we wcieleniu austriackiego geja na londyńskiej premierze filmu "Bruno" 18 czerwca.

 • Sacha wypina pupę

  Brytyjski komik, Sacha Baron Cohen (niegdyś Borat, obecnie występujący jako ekspert od mody Bruno), jest prawdziwym pupilkiem fotoreporterów. Na czerwonym dywanie podczas MTV Movie Awards w Los Angeles, wdzięczył się, wypinał, z dumą prezentował swoją centkowaną "kreację".