• Informacje na temat:

  sade piosenkarka

Artykuły na temat: sade piosenkarka
 • Sade śpiewa dla "Wdów"

  Sade opublikowała w sieci piosenkę "The Big Unknown", promującą film "Wdowy". Wokalistka napisała i skomponowała utwór na prośbę reżysera obrazu.

 • Sade internautka

  Sade, słynna brytyjska wokalistka soul, dołączyła do grona wykonawców, którzy promują swą działalność artystyczną za pomocą Internetu. Piosenkarka, znana choćby z przeboju "Smooth Operator", z okazji promocji najnowszej płyty "Lovers Rock", wzięła udział w półgodzinnym czacie zorganizowanym przez firmę America On Line.

 • Sade znów filmowa. Zobacz wideo "The Big Unknown"

  Sade opublikowała w sieci piosenkę "The Big Unknown" promującą film "Wdowy". Wokalistka napisała i skomponowała utwór na prośbę reżysera obrazu.

 • Sade: Odpoczynek od problemów

  Sade, brytyjska wokalistka pop, której album "Lover's Rock" w listopadzie trafił na sklepowe półki, przyznała, że jej pięcioletnia przerwa w karierze spowodowana była osobistymi problemami i rozpadem jej małżeństwa.

 • Sade, brytyjska wokalistka pop, która po kilku latach przerwy powróciła pod koniec ub. roku z albumem "Lovers Rock", który odniósł spory sukces, zwłaszcza w USA, gdzie sprzedał się już w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Wokalistka jest bardzo zadowolona z tej płyty i uważa, że jest ona prawie doskonała, tak jak tego sobie życzyła.

 • Order Imperium Brytyjskiego dla Sade

  Sade mijający rok na pewno może zaliczyć do udanych. Urodzona w Nigerii wokalistka, po kilku latach przerwy, pod koniec 2000 roku wróciła w wielkim stylu z albumem "Lover's Rock". Płyta w samych tylko Stanach Zjednoczonych do tej pory znalazła ponad 3 miliony nabywców, a w 12 ostatnich miesiącach na konto bankowe piosenkarki wpłynęło w sumie 5.6 miliona dolarów. Doceniła to angielska królowa...

 • Sade świeci pełnym blaskiem: To właściwy moment

  ..."Uwielbiam życie na scenie - może niekoniecznie w ciągłym blasku fleszy, ale z publicznością, która przychodzi specjalnie po to, żeby zobaczyć jak będzie" - mówi serwisowi RMFOn.pl Sade Adu, która z zespołem Sade w ubiegły piątek (11 listopada) wystąpiła w Łodzi.

 • " Córka nie lubiła, gdy jej śpiewałam"

  Aż osiem lat fani Helen Folasade Adu musieli czekać na jej nowy album. Po wydaniu w 1992 r. płyty "Love Deluxe”, wokalistka – znana powszechnie jako Sade – zniknęła. Miała kłopoty osobiste, rozstała(...) 11 nagrań na tej płycie. Z Sade o byciu matką, o córce, inspiracjach, Fun Lovin’ Criminals i nowej płycie, rozmawiał Adam Czerwiński (RMF FM).

 • Melanie Fiona podnosi na duchu

  ...promującego album "It Kills Me" . W teledysku do "Ay Yo" piosenkarka ratuje z opresji rodzinę, której grozi wyrzucenie na bruk. Do pomocy udaje jej się namówić także grupkę muzyków, którzy dzięki(...) Marleya, Sade i Patsy Cline, których twórczością wokalistka inspirowała się podczas nagrań. Melanie Fiona bywa także porównywana do Mary J. Blige, Amy Winehouse i Lauryn Hill. "Jest wystarczająco...

 • Ich Troje zespołem dekady w Polsce

  ...zespół Feel cieszył się sporą popularnością: na miejscu pierwszym znalazł się 27 razy. Piosenkarka Ania Dąbrowska na pierwszym miejscu znalazła się 14 razy, a zespół Kult 12. Największą popularnością(...) Furtado, która zanotowała pozycję pierwszą 9 razy. Wśród najbardziej popularnych zagranicznych zespołów znaleźli się także: Katie Melua, Depeche Mode, Michael Jackson, Sade Metallica, U2 oraz Crazy Frog...