• Informacje na temat:

  sade zdjęcia

Artykuły na temat: sade zdjęcia
 • Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  Łomnickiego i powiedziałem mu, że nie mogę wziąć tej roli, bo jestem strasznie zajęty. Zaproponowałem mu aktora z mojego teatru, Krzysztofa Pieczyńskiego. Łomnicki zaprosił Krzysia na próbne zdjęcia(...) Almaza "Rozmowy z umierającym" według Markiza de Sade w mojej reżyserii. Od pierwszego momentu zakochałem się w tym mieście, tak bardzo podobnym w atmosferze do mojego kochanego Krakowa.  Zabrało mi...

 • "Enemy" otworzy Festiwal w Berlinie

  "Enemy At the Gates", epicka opowieść z czasów drugiej wojny światowej, w reżyserii Jeana-Jacquesa Annauda, otworzy rozpoczynający się 7. lutego Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. W filmie, do którego zdjęcia realizowane były właśnie w tym mieście, wystąpili Joseph Fiennes, Jude Law, Rachel Weisz i Ed Harris.

 • Naga Amy Winehouse

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, która jest częścią kampanii uświadamiającej młodym kobietom ryzyko związane z rakiem piersi.

 • Cradle Of Filth: Nowy album 10 marca

  "Damnation And A Day", nowy album brytyjskiej formacji Cradle Of Filth, będzie mieć swoją premierę w Europie 10 marca. Wydawcą jak wiadomo będzie wytwórnia Sony. Pierwszy singel, z utworem "Babalon AD (So Glad For The Madness)" trafi do sklepów i stacji radio wych 24 lutego.

 • Pola do pokochania

  Debiutująca wokalistka Pola (czyli Paulina Pospieszalska) prezentuje drugi teledysk ze swojej płyty "Wbrew". Klip powstał do piosenki "Brackenberry Lane" .

 • Pola z gwiazdorem "Beverly Hills 90210" dla bezdomnych zwierząt

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Let's Go Home" Poli Pospieszalskiej.

 • Necrophagia zaprasza gości

  Co najmniej kilku muzyków wystąpi gościnne na nowej płycie deathmetalowców z amerykańskiej grupy Necrophagia.

 • Pola Pospieszalska nagrywa w Chinach

  Mieszkająca na stałe w Londynie polska wokalistka Pola (Paulina Pospieszalska) coraz częściej koncertuje poza Europą. Jej nowa płyta powstaje m.in. w Szanghaju.

 • Pośród autentycznych obrazów

  Nowy film Giuseppe Tornatore - "Koneser" trafi 2 sierpnia na ekrany polskich kin. Geoffrey Rush gra w nim Virgila Oldmana - znawcę dzieł sztuki. Pewnego dnia zgłasza się do niego młoda kobieta z prośbą o wycenę mebli i obrazów. Problem w tym, że cierpi ona na niezwykłą chorobę.

 • Kino wyuzdanej erotyki

  Można by sądzić, że w temacie golizny przemysł filmowy odsłonił już niemal wszystko. Od momentu wynalezienia kinematografu twórcy zdążyli już szczegółowo spenetrować wszystkie członki ludzkiego ciała, często ukazując je na ekranie w nader nieskromnych sytuacjach. I nie chodzi tu o niskobudżetowe produkcje dla dorosłych. Wyuzdana erotyka wciąż inspiruje filmowców przez duże "F". I nic nie wskazuje na to, by w tej delikatnej materii coś miało się zmienić.

Wideo na temat: sade zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...