• Informacje na temat:

  sadie frost aktorka

Artykuły na temat: sadie frost aktorka
 • Jude Law zostanie zdemaskowany?

  Brytyjska aktorka i projektantka Sadie Frost napisze autobiografię, w której jak zapowiada, "zdradzi wszystko" na temat jej małżeństwa z aktorem Judem Law oraz pierwszym mężem - muzykiem Garym Kempem.

 • Szuka pocieszenia u byłej żony

  Jude Law spędza ostatnio coraz więcej czasu w towarzystwie byłej żony, Sadie Frost. Aktor najwyraźniej szuka u niej pocieszenia po kolejnym rozstaniu z Sienną Miller.

 • Jude Law pociesza się... byłą żoną

  Jude Law spędza ostatnio coraz więcej czasu w towarzystwie byłej żony, Sadie Frost . Aktor najwyraźniej szuka u niej pocieszenia po kolejnym rozstaniu z gwiazdą Sienną Miller .

 • Była żona zdemaskuje Jude'a Law

  Brytyjska aktorka i projektantka Sadie Frost, napisze autobiografię, w której jak zapowiada, "zdradzi wszystko" na temat jej małżeństwa z aktorem Judem Law oraz pierwszym mężem - muzykiem Garym Kempem.

 • Sienna Miller cierpi

  Aktorka Sienna Miller podobno nadal cierpi po rozstaniu z Judem Law w 2005 roku, ze względu na to, że koniec ich związku stał się sprawą publiczną.

 • Niewierny Jude Law

  Sienna Miller (23 l., "Alfie" ) dostała niecodzienną propozycję. Po tym jak jej narzeczony Jude Law (32 l., "Alfie" , "Bliżej" ) przyznał się do zdrady z opiekunką do dziecka, Miller otrzymała wsparcie od byłej żony gwiazdora - aktorki Sadie Frost (38 l., "Wzgórze nadziei" ).

 • Jude Law już po ślubie!

  ...żonaty z aktorką Sadie Frost, z którą ma troje dzieci: Rafferty'ego (22 l.), Iris (18 l.) oraz Rudy'ego (16 l.). Po rozwodzie spotykał się m.in. z aktorką Sienną Miller, modelką Samanthą Burke, z którą ma...

 • Law i Miller znowu razem?

  Plotki o tym, że Jude Law i Sienna Miller są znowu razem, wydają się potwierdzać. Aktorkę sfotografowano ostatnio, kiedy wychodziła z nowojorskiego apartamentu brytyjskiego gwiazdora.

 • Jude Law jest dumny z córki! Iris Law wyrosła na piękną nastolatkę!

  Patrząc na zdjęcie małej Iris, która siedzi w wózku, trudno było się domyśleć, że wyrośnie na tak atrakcyjną nastolatkę. Czytaj dalej na następnej stronie Iris jest owocem miłości Jude'a Law oraz Sadie Frost (50 l.), angielskiej aktorki i projektantki mody. Czytaj dalej na następnej stronie Ostatnio 15-latka pozazdrościła chyba swojemu starszemu bratu kariery w modelingu i sama...

 • Fantastyczni Law i Paltrow

  Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) i Gwyneth Paltrow ( "Płytki facet" , "Opętanie" ) zagrają główne role w wysokobużetowym dreszczowcu science-fiction, "The World of Tomorrow". Nad scenariuszem opowieści pracował debiutant Kerry Conran, który zasiądzie także na fotelu reżysera historii. Prace na planie mają rozpocząć się pod koniec lutego przyszłego roku w Londynie.

Wideo na temat: sadie frost aktorka
 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...