• Informacje na temat:

  sadie frost plotki

Artykuły na temat: sadie frost plotki
 • Jude Law i Sienna Miller znowu razem?

  Plotki o tym, że Jude Law i Sienna Miller są znowu razem, wydają się potwierdzać. Aktorkę sfotografowano ostatnio, kiedy wychodziła z nowojorskiego apartamentu brytyjskiego gwiazdora.

 • Jude Law ma nową dziewczynę

  Kim jest już tzw. kobietą po przejściach - jest rozwódką i ma dwoje dzieci z małżeństwa z Robertem Hersovem. Jude z kolei ma dwójkę dzieci z byłą żoną Sadie Frost, projektantką mody. Pierwsze plotki o romansie pojawiły się w lutym. Teraz para wybrała się na wakacje do Indii.

 • Sienna Miller cierpi

  Miller zaczęła się spotykać z Law, kolegą z planu filmu "Alfie", kiedy ten rozwiódł się z żoną Sadie Frost. Para zaręczyła się w 2004 roku, ale zaledwie kilka miesięcy później świat obiegła plotka , jakoby Law zdradzał aktorkę z nianią swoich dzieci. Ostatecznie brytyjski gwiazdor przyznał się do romansu i przeprosił Miller publicznie za swoje zachowanie. Aktorska para rozstała się niedługo...

 • Law i Miller znowu razem?

  Plotki o tym, że Jude Law i Sienna Miller są znowu razem, wydają się potwierdzać. Aktorkę sfotografowano ostatnio, kiedy wychodziła z nowojorskiego apartamentu brytyjskiego gwiazdora.

 • Ma obsesję na punkcie... paznokci

  Brytyjski gwiazdor Jude Law, znany z takich filmów jak "Bliżej", "Alfie" i "Sherlock Holmes", przyznał się do częstych wizyt w gabinecie kosmetycznym. Aktor ma obsesję na punkcie swoich paznokci, dlatego regularnie robi zabiegi pielęgnacyjne i manicure.

Wideo na temat: sadie frost plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...