• Informacje na temat:

  sadowska beata

Artykuły na temat: sadowska beata
 • Beata Sadowska: Dlaczego odeszła z telewizji?

  Beata Sadowska (42 l.) wyjaśniła, dlaczego w pewnym momencie odpuściła karierę.

 • Beata Sadowska: Marzenia na miarę czasów

  "Prezenty były skrojone na miarę czasów" - wspomina minione święta Beata Sadowska. Znana dziennikarka wyznaje również, że bardzo długo wierzyła w św. Mikołaja.

 • Beata Sadowska jest w kolejnej ciąży!

  Beata Sadowska (41 l.) pochwaliła się niedawno pokaźnym brzuszkiem. Wkrótce znów zostanie mamą!

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Beata Sadowska: Jestem zmęczona i niewyspana!

  Beata Sadowska (42 l.) jest mamą dwóch synów: 4-letniego Tytusa i rocznego Kosmy. Dziennikarka nie ukrywa, że ostatnie miesiące są dla niej istnym koszmarem...

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

 • Beata Sadowska otwiera własny biznes!

  Beata Sadowska (42 l.) to kolejna znana osoba, która postanowiła zainwestować oszczędności we własną knajpkę. Lokal dziennikarki będzie nietypowy, bo wegetariański, i powstanie w Gdańsku. "Będą(...) sumienia, że człowiek faszeruje się chemią. U nas będzie pysznie. Bez nudy, z leżakami i kącikiem dla dzieci" - mówi Sadowska.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Beata Sadowska urodziła! Jej synek otrzymał oryginalne imię

  Beata Sadowska (41 l.) urodziła synka! Chłopiec otrzymał bardzo oryginalne imię. Dodatkowo dziennikarka pochwaliła się jego pierwszymi fotkami!

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: sadowska beata
 • Beata Sadowska
 • Beata Sadowska
 • Beata Sadowska
Wideo na temat: sadowska beata
 • Beata Sadowska otwiera wegańską knajpkę. Gdzie?

  Beata Sadowska zdradziła swoje plany na najbliższy czas. - Otwieram wegańską knajpę w Gdańsku. Bez cukru, mleka i glutenu - zapowiedziała. (Agencja TVN/x-news)

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Beata Sadowska krytykuje tablety: To jest chore. Dziecko może mieć frajdę z zabawy patykiem!

  się, że tak wygląda świat. Ciągle musi coś grać, skakać, przesuwać się, same nie potrafią się już sobą zająć. To chore. Dziecko może mieć frajdę z zabawy patykiem! – mówi Beata Sadowska.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

Dyskusje na temat: sadowska beata