• Informacje na temat:

  sadowska doskonale

Artykuły na temat: sadowska doskonale
 • Magdalena Boczarska i Marysia Sadowska: wojna na planie filmowym?

  Magdalena Boczarska (37 l.) i Maria Sadowska (39 l.) psują atmosferę na planie filmu o Michalinie Wisłockiej? Tak twierdzi informator związany z produkcją. Podobno panie się nie polubiły i zupełnie nie mogą się dogadać!

 • Beata Sadowska: Marzenia na miarę czasów

  "Prezenty były skrojone na miarę czasów" - wspomina minione święta Beata Sadowska. Znana dziennikarka wyznaje również, że bardzo długo wierzyła w św. Mikołaja.

 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Pożar katedry Notre Dame pokrzyżował im plany

  ...dla nich znaczenie symboliczne. W ten sposób chcą podkreślić, że trudny czas w ich związku to już przeszłość. Doskonale pamiętają, że kilka lat temu natłok prac zawodowych sprawił, że coraz bardziej...

 • Zaprezentowała biżuterię i biust

  Marysia Sadowska (30 l.) jest przede wszystkim wokalistką, ale w ostatni weekend zmieniła branżę. Podczas Warsaw Fashion Week wystąpiła w roli modelki.

 • "Barwy szczęścia": Sadowski postanowi walczyć o Ksawcia!

  Powód? Sadowski za namową rodziców, Reginy i Ludwika (Ewa Serwa i Marek Lewandowski), postanowi walczyć o uznanie go biologicznym ojcem Ksawcia (Bastian Węglewski). Dla Kaśki będzie to nie do przyjęcia, zwłaszcza że nie tak się umawiali. Łukasz doskonale wie, że przed śmiercią Ksawerego (Sebastian Cybulski) Górka obiecała mu, że zawsze będzie tatą jej synka. Taka zmiana frontu Łukasza sprawi...

 • Ten film to arcydzieło?

  "Asghar Farhadi nakręcił film ocierający się o arcydzieło" - pisze w recenzji irańskiego filmu "Co wiesz o Elly?" Małgorzata Sadowska ("Przekrój"). To zdecydowanie najlepsza w oczach krytyków premiera tygodnia.

 • "Barwy szczęścia": Stella zapłaci najwyższą cenę

  Długo była związana z tańcem, obecnie najbardziej absorbuje ją aktorstwo. Po głośnej roli teatralnej w „Diwie”, pracuje nad kolejnym spektaklem. Zagra także wyrazistą postać w serialu „Barwy szczęścia”. Jej bohaterka Stella sprowadzi śmiertelne niebezpieczeństwo na Sadowskiego i jego rodzinę!

 • "Panowie mają być fikuśni i przebrani"?

  Poranni widzowie kojarzą ją z programem "Pytanie na śniadanie", a wśród Polek interesujących się modą Beata Sadowska znana jest jako ikona stylu.

 • Miłość może wszystko

  Do Leśnej Góry trafią twarze doskonale znane widzom z "M jak miłość" i "Barw szczęścia". W roli pacjentki zobaczymy Małgorzatę Sadowską, a mężczyznę jej serca zagra Maciej Jachowski.

 • Kwiatkowska rzuca wyzwanie korporacji

  Doskonała wiadomość dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej zmęczonych sztampowością ich święta. 8 marca na ekrany kin wejdzie "Dzień kobiet" - pełnometrażowy debiut Marii Sadowskiej.

Wideo na temat: sadowska doskonale
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....