• Informacje na temat:

  sadowska dzień kobiet

Artykuły na temat: sadowska dzień kobiet
 • Maria Sadowska przerwała milczenie: Najgorsze dwa miesiące mojego życia

  Maria Sadowska (43 l.) wydała emocjonalny wpis po doniesieniach na temat swojego ojca.

 • Przemysław Sadowski: Seksowny drwal

  Przemysław Sadowski opowiada o tym, czy lubi podobać się kobietom, dlaczego nie zrobił kariery w Hollywood, co go łączy z Columbo i jak doszło do wypadku, w którym złamał rękę.

 • Sadowska przyznaje: To ja zarabiam na dom!

  Maria Sadowska (40 l.) to wielka szczęściara. Ukochany nie ma nic przeciwko, by to ona robiła karierę w ich związku...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Marysia Sadowska została mamą

  O radosnej nowinie poinformował na swoich łamach "Fakt". Według informacji tabloidu, dziewczynka jest zdrowa, a jej mama marzy, by szybko wrócić do pracy i skupić się na swoich kolejnych zawodowych projektach. Na razie priorytetem jest dla niej dokończenie swojego filmowego debiutu, fabuły pt. "Dzień Kobiet", który na ekranach polskich kin ma pojawić się wiosną. W rozmowie z "Faktem" Sadowska...

 • Kuba Czekaj debiutuje "Królewiczem Olch"

  Trwają prace nad pełnometrażowym debiutem fabularnym Kuby Czekaja, twórcy obsypanego nagrodami krótkiego metrażu "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać". Część zdjęć do "Królewicza Olch", za które odpowiedzialny jest Adam Palenta, zrealizowano pod koniec października w Błędnych Skałach na Dolnym Śląsku. Kolejne, realizowane już w Warszawie, zaplanowane są na styczeń 2015 roku. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka pisze petycję do ministra zdrowia!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Sadowska z "Barw szczęścia", która lada moment po raz drugi zostanie mamą, nie może się pogodzić z myślą, że jej partnera - Jarosława Bienieckiego - nie będzie przy niej podczas narodzin ich wspólnego dziecka, bo tak zdecydował... minister zdrowia, zakazując porodów rodzinnych w czasie epidemii. - Mam nadzieję, że uda się zmienić te krzywdzące zalecenia...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Sadowski: "Sport i seks!"

  .... Chciałabym w sobie zmienić… moją największą wadę, czyli słabą silną wolę. Mam słabość do… moich dzieci, pięknych kobiet i różnego rodzaju używek. Najbardziej denerwuje mnie… głupota. Kłamię, gdy(...)… głupoty. Przeznaczenie to… przeznaczenie i nie ma co z nim walczyć. Mój sposób na dobry humor… sport i seks. Nie potrafię zrozumieć… nienawiści i braku tolerancji. W kobietach nie lubię...

 • "Dzień kobiet" na festiwalu w Niemczech

  Debiut fabularny znanej piosenkarki Marii Sadowskiej "Dzień kobiet" zakwalifikował się do konkursu głównego Festiwalu Filmowego w Cottbus. Impreza rozpocznie się 6 listopada.

Wideo na temat: sadowska dzień kobiet
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1846.

  działania dziennikarki. Tymczasem Alicja spotyka się z Krzepińską, która również wybiela byłego męża. Uważa, że nie byłby on zdolny do popełnienia zbrodni. Mirek i Luiza spędzają dzień u Kowalskich. Z wizytą wpada również matka Sebastiana. Kobieta na każdym kroku robi uwagi dzieciom i otwarcie okazuje im niechęć, a Mirek w końcu wybucha. Janek w zastępstwie Joli przychodzi do klubu, przegląda dokumenty

 • Kwiatkowska o pracy na kasie

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Kwiatkowska: Pampersy to prawda

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)