• Informacje na temat:

  sadowska edyta

Artykuły na temat: sadowska edyta
 • Edyta Górniak i Justyna Steczkowska na wojennej ścieżce!

  Edyta Górniak (43 l.) postanowiła rozprawić się z Justyną Steczkowską (43 l.)!

 • "The Voice of Poland": Będzie szósta edycja

  Wiosną zobaczymy szóstą edycję "The Voice of Poland". 9 i 10 stycznia w Warszawie odbędą się precastingi.

 • Edyta Górniak zarobi mniej jako jurorka! Jej akcje spadły?

  ...wszystko Edyta Górniak również została nieco "ukarana". Jak donosi "Super Express", tym razem diwa nie zarobi już 16 tysięcy za odcinek, ale... 14,5 tysiąca! Mimo wszystko producenci programu zrobią(...) zapewniono jej kącik do jogi oraz schłodzonego szampana. Inna jurorka, Maria Sadowska (39 l.), również przedstawiła swoje wymagania. Piosenkarka poprosiła jedynie o kącik dla swojego 4-miesięcznego synka...

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • Edyta Górniak ujawnia nieznane fakty dotyczące jej syna! Szykuje się niespodziewana zmiana?

  Z początkiem września na telewizyjnej antenie pojawiła się kolejna edycja programu "The Voice of Poland". W fotelach jurorskich zasiedli: duet Tomson i Baron, Maria Sadowska, Andrzej "Piasek" Piaseczny i Edyta Górniak. Ta ostatnia nie tylko zachwyciła się ostatnio jedną z uczestniczek, ale i zainteresowała się jej... artystycznym pseudonimem! Okazało się, że wokalistka o ksywie "Asteya" bardzo...

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Edyta Górniak wyszła z prezentacji odcinka "Agenta". Co się stało?

  Na konferencji promującej nowy sezon programu "Agent. Gwiazdy" nie obyło się bez małego skandalu. Edyta Górniak (46 l.) dała się ponieść emocjom i wyszła z sali! Co takiego się wydarzyło?

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • Maria Sadowska nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland"! Dlaczego?

  Maria Sadowska (39 l.) ma inne plany na przyszłość i zabraknie jej czasu na kolejną edycję muzycznego show! Wróci Steczkowska?

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

Zdjęcia na temat: sadowska edyta
 • Maria Sadowska
 • Maria Sadowska
Wideo na temat: sadowska edyta
 • Górniak i Sadowska śpiewają "Sweet Dreams"

  W przerwie między występami kolejnych uczestników w "The Voice of Poland" Edyta Górniak i Maria Sadowska, nowe jurorki, dały krótki popis możliwości wokalnych. Jak wyszło?

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

 • Edyta Górniak miała łzy w oczach. Najlepszy występ w "The Voice of Poland"?

  Obaj usłyszeli, że to wykonanie otwiera im drzwi do kariery, obaj wybrali drużynę Marii Sadowskiej i obaj uważani są za faworytów. Krzysztof Iwaneczko i Piotr Tłustochowicz w utworze "Lay me down" (w wersji oryginalnej wykonywanym przez Sama Smitha).

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

Dyskusje na temat: sadowska edyta