• Informacje na temat:

  sadowska krystyna

Artykuły na temat: sadowska krystyna
 • "Barwy szczęścia": Poznajcie Norberta - nowego absztyfikanta... Reni Sadowskiej

  Ludwik (Marek Lewandowski) postanowi ubłagać Renię (Ewa Serwa), by wybaczyła mu skok w bok i wycofała z sądu pozew rozwodowy. Tymczasem Sadowska wcale nie będzie chciała wrócić do męża... W jej życiu pojawi się bowiem nowy mężczyzna!

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • "Barwy szczęścia": Krystyna Tkacz dołączyła do obsady serialu. Wiemy, kogo zagra!

  Krystyna Tkacz, choć już dekadę temu osiągnęła wiek emerytalny, nie wyobraża sobie, że mogłaby żyć bez pracy. Aktorka wierzy, że rolę swojego życia wciąż ma przed sobą. Jest przekonana, iż - podobnie jak jej idolka, nieodżałowana Krystyna Feldman - dopiero po osiemdziesiątce dostanie szansę na stworzenie niepowtarzalnych kreacji, które przejdą do historii polskiego filmu, telewizji i teatru...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Barwy szczęścia

  ...odc. 2025 Sadowska rozpacza po zdradzie męża. Łukasz próbuje rozmawiać z Ludwikiem, jednak zadowolony z towarzystwa kochanki mężczyzna nie zamierza wracać...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • "Barwy szczęścia": Tolek wpadnie w sidła jurnej emerytki?

  Pani Irence (Krystyna Tkacz) niespodziewanie wpadnie w oko... Tolek (Marek Siudym). Jurna emerytka uzna, że Koszyk jest lepszym od Ludwika (Marek Lewandowski) kandydatem na męża i zagnie na niego parol!

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • "Barwy szczęścia": Miłosne manewry w... sanatorium

  Wkrótce po przyjeździe do sanatorium „Pod Złotym Liściem” Ludwik (Marek Lewandowski) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) poznają dwie eleganckie starsze panie. Jedna z nich – Irenka (Krystyna Tkacz) – postanowi za wszelką cenę... uwieść Sadowskiego.

 • Sadowska z nagrodą im. Morgensterna

  Maria Sadowska - autorka filmu "Dzień kobiet", i Bodo Kox, twórca "Dziewczyny z szafy", zostali ex aequo laureatami Nagrody im. Janusza Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów. Uroczystość odbyła się 16 listopada w Warszawie.

Wideo na temat: sadowska krystyna
 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  , Barbara Kurdej-Szatan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Zofia Ślotała, Magdalena Steczkowska, - Krystyna Janda w roli głównej. Byliśmy na premierze filmu "Słodki koniec dnia": Wiktor Benicki, Katarzyna Smutniak, Jacek Borcuch, Krystyna Janda, Marta Habior, Daniel Bloom. - Byliśmy na Gali Akademii Dobrego Stylu: Laura Łącz, Halina Kunicka, Jerzy Gruza, Maria Sadowska, Magdalena Popławska, Jolanta Borowiec

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1577.

  nich Sadowski... Witek zwierza się babci ze swoich obaw, że Sylwia zabierze mu ojca. Krystyna postanawia osobiście ocenić "zagrożenie" i zaprasza syna z nową partnerką na kolację.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1769.

  spotkać się z Radkiem. W gabinecie pacjentką Dylskiej zostaje Krystyna, która panicznie boi się borowania.