• Informacje na temat:

  sadowska marysia

Artykuły na temat: sadowska marysia
 • Magdalena Boczarska i Marysia Sadowska: wojna na planie filmowym?

  Magdalena Boczarska (37 l.) i Maria Sadowska (39 l.) psują atmosferę na planie filmu o Michalinie Wisłockiej? Tak twierdzi informator związany z produkcją. Podobno panie się nie polubiły i zupełnie nie mogą się dogadać!

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Maria Sadowska wzięła ślub! Co za suknia!

  Marysia Sadowska (41 l.) po naprawdę długich latach zaręczyn z Adrianem Łabanowskim, w końcu stanęła wraz z nim na ślubnym kobiercu.

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Znany z boysbandu Looking4 i występów w "The Voice of Poland" Sylwester Ruszkowski został wokalistą nowego zespołu Tomka Luberta - Vision.

 • Maria Sadowska wydała fortunę na wesele! Wiemy ile kosztowało!

  Maria Sadowska (41 l.) nie oszczędzała na swoim ślubie z Adrianem Łabanowskim. W końcu czekała na niego aż 10 lat.

 • Marysia Sadowska ocenzurowana

  Emisja teledysku do piosenki "Jest dobrze" Marysi Sadowskiej została zablokowana przez kanały muzyczne. Powodem cenzury mają być obrazy zwłok i prosektorium ukazane w klipie.

 • Maria Sadowska już kłóci się z mężem! Dopiero co się pobrali!

  Maria Sadowska (41 l.) i Adrian Łabanowski w połowie sierpnia po wielu latach nieformalnego związku postanowili w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. Niedługo jednak trzeba było czekać na pierwszą małżeńską kłótnię.

 • Marysia Sadowska: Zobacz teledysk

  Pod koniec lutego 2004 roku ukazała się debiutancka płyta Marysi Sadowskiej. Album, który oparty jest tekstowo między innymi na poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i Juliana Tuwima, zawiera muzykę z pogranicza jazzu i brzmień klubowych. U nas możesz obejrzeć najnowszy teledysk Marysi, zrealizowany do piosenki "Tomaszów".

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Czy Marysia odważy się wyznać miłość byłemu mężowi?

  Kiedy Krzysztof (Mateusz Janicki) wyjedzie do Szczytna, Marysia (Olga Frycz) zdecyduje się ponownie związać z Kubą (Antoni Królikowski). Na jej drodze do szczęścia u boku byłego męża stanie jednak niespodziewanie jej... teściowa (Małgorzata Sadowska).

 • Marysia Sadowska: Przyjaciółka Komedy

  W poniedziałek, 26 czerwca, Marysia Sadowska była gościem naszej CZATerii. Podczas spotkania z internautami, wokalistka opowiadała przede wszystkim o najnowszej płycie "Tribute To Komeda", która zawiera interesujące interpretacje utworów wybitnego polskiego kompozytora. Poniżej przeczytacie najciekawsze fragmenty czata.

Zdjęcia na temat: sadowska marysia
 • Tak się lansowały gwiazdy w Gdyni
 • Tak się noszą gwiazdy na festiwalu w Gdyni
Wideo na temat: sadowska marysia
 • 13-letnia Marysia Sadowska

  Maria Sadowska, piosenkarka i jurorka "The Voice of Poland", karierę rozpoczynała jako mała dziewczynka w programie Tęczowy Music Box. W 1995 roku wydała swoją pierwszą płytę „Jutro”, a dwa lata później tylko w Japonii opublikowała dwa krążki – „Lucky Star” oraz „Crazy”. Jako 13-latka koncertowała m.in. w Tokio.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

 • Wypadek Sadowskiej na nagraniach "The Voice..."!

  Okazuje się jednak, że praca jurora w muzycznym show to nie bułka z masłem. Ostatnio boleśnie przekonała się o tym Marysia Sadowska. Zobaczcie!

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

Dyskusje na temat: sadowska marysia