• Informacje na temat:

  saint laurenta

Artykuły na temat: saint laurenta
 • Catherine Deneuve sprzedaje garderobę od Saint Laurenta

  Francuska aktorka Catherine Deneuve, która właśnie skończyła 75 lat, postanowiła zlicytować ubrania od swojego ulubionego projektanta Yves Saint Laurenta. Projektant był jej bliskim przyjacielem a Deneuve była jedną z jego muz.

 • Zagra Yves Saint-Laurenta

  Pierre Niney, uważany za nadzieję francuskiej kinematografii, już niedługo wcieli się w rolę ikony mody, Yves Saint-Laurenta. Polscy widzowie poznają urok młodego aktora już 9 sierpnia, kiedy na ekrany wejdzie kinowy przebój znad Sekwany - "Miłość po francusku".

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  ...zobaczyć jego film. Niestety, wszystkie pieczołowicie odtworzone elementy świata wielkiego Saint Laurenta, eksperymenty narracyjne, formalne wariacje na poziomie obrazu, szczegółowa i fenomenalna(...)Najpierw był film dokumentalny "Szalona miłość - Yves Saint Laurent" zrealizowany przez Pierre'a Thorettona (2010). Potem dość tradycyjny film fabularny "Yves Saint Laurent" w reżyserii Jalila...

 • Gaspard Ulliel zagra Yves Saint Laurenta

  Przed francuskim aktorem i modelem Gaspardem Ulliel wielkie wyzwanie. To on wcieli się w postać Yves Saint Laurenta w biograficznym filmie o życiu czołowego projektanta XX wieku.

 • "Yves Saint Laurent" we francuskich kinach

  Do francuskich kin trafił film fabularny "Yves Saint Laurent", o legendarnym dyktatorze mody. Produkcja dostała błogosławieństwo Pierrea Berge, który przez 50 lat był partnerem YSL. Polska premiera zaplanowana jest na 7 marca.

 • "Saint Laurent" od Luca Bessona

  EuropaCorp, spółka Luca Bessona, dołączyła do Mandarin Cinema, w produkcji filmu "Saint Laurent" w reżyserii Bertranda Bonello. Wspólne oświadczenie producentów zaprezentowano we czwartek - podaje "Le Parisien".

 • "Yves Saint Laurent" : Symulacja geniuszu

  ...[Reżyser] Jalil Lespert zadbał o najdrobniejsze szczegóły, ale zapomniał o scenariuszu. Biografia Yves Saint Laurenta w jego wykonaniu to bardzo naiwna historyjka o miłości dwojga ludzi, którzy od czasu do czasu marzą o rozstaniu, przeżywają załamania nerwowe i pławią się w morzu pieniędzy - o francuskiej produkcji "Yves Saint Laurent" pisze Joanna Ostrowska.

 • Yves Saint Laurent bohaterem filmu

  Na początku przyszłego roku do francuskich kin trafi film fabularny "Yves Saint Laurent" - opowiadający o legendarnym dyktatorze mody. W internecie pojawił się już jego pierwszy zwiastun. Co ważne, produkcja dostała błogosławieństwo Pierre'a Berge'a, który przez 50 lat był partnerem YSL.

 • "Yves Saint Laurent": Ta seria stała się hitem!

  Polski plakat francuskiego filmu "Yves Saint Laurent" nie jest kopią żadnego innego filmowego layoutu - nawiązuje do rewolucyjnej kolekcji sukienek Yves Saint Laurent zwanej "Mondrian". Tylko w INTERIA.PL zobaczycie fragment filmu, w którym projektant wpada na przełomowy pomysł.

 • "Yves Saint Laurent": Suknie i modelki

  ..."Yves Saint Laurent" - film fabularny o tytułowym geniuszu mody, 30 maja pojawi się na ekranach polskich kin. Dla wielbicieli artysty nie lada gratką jest to, że w filmie wykorzystano oryginalne projekty kreatora.

Zdjęcia na temat: saint laurenta
Wideo na temat: saint laurenta