• Informacje na temat:

  saleta przemysław i córka

Artykuły na temat: saleta przemysław i córka
 • Ewa Pacuła o nieuleczalnej chorobie córki

  ...22-letnia dziś Nicole Saleta od wielu lat zmaga się z nieuleczalną chorobą nerek. W 2007 roku przeszła operację przeszczepu, a dawcą był jej ojciec, Przemysław Saleta. Wiosną tego roku w prasie(...) media mają takie informacje, nie wiem, nie mam pojęcia i nie jest to prawdą. Córka czuje się tak, jak się czuje od lat - mówi Ewa Pacuła agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. W prasie pojawiały...

 • Saleta na dużym ekranie

  W oparciu o fakty z życie Przemysława Salety powstanie scenariusz filmu fabularnego. Do produkcji przymierza się stacja TVN.

 • Powstaje film o Przemku Salecie

  W ramach nowego cyklu filmów fabularnych "Prawdziwe historie" przygotowywanego przez TVN, powstanie film "Bokser". Ten dramat inspirowany jest życiem sportowca, bokserskiego mistrza Przemysława Salety. To historia człowieka, którego życie podporządkowane karierze zmienia się pod wpływem choroby córki. Saleta oddał nerkę dla chorej Nicole, swej córki z pierwszego małżeństwa z modelką Ewą Pacułą...

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.

 • Ewa Pacuła urodziła córkę

  ...sukces zawodowy w Hollywood. Pierwsza córka aktorki, Nicole to owoc związku modelki z Przemysławem Saletą. Ewa swoją drugą córeczkę urodziła w 2010 roku i już wtedy uważała się za doświadczoną(...)"Mała Pola jest zdrowa. Ewa Pacuła czuje się dobrze i jest szczęśliwa z powodu powiększenia rodziny. Siostry z niecierpliwością wyczekiwały na Polę" - twierdzi znajoma prezenterki. To trzecia córka...

 • Maciej Stuhr wzorowym ojcem

  Idealnymi ojcami według polskich mężczyzn są Maciej Stuhr, Przemysław Saleta i David Beckham. Badanie przeprowadzono przy okazji premiery programu "Nie stój tak, ja rodzę!", który będzie emitowany od końca sierpnia.

 • Doda się modli

  Choć w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie szczędzili sobie uszczypliwości, w obliczu tragedii walczącego o życie Przemysława Salety Doda stanęła na wysokości zadania.

 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Hanna Lis: Zahartowana dzięki "Azja Express"

  Express" będzie można zobaczyć m.in. Agnieszkę Włodarczyk, Przemysława Saletę, Małgorzatę Rozenek, Radosława Majdana oraz Izę Miko. W roli gospodyni reality show wystąpiła natomiast Agnieszka Szulim...

Zdjęcia na temat: saleta przemysław i córka
Wideo na temat: saleta przemysław i córka
 • Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep nerki

  26 października obchodzony był Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. W studiu programu Przemysław Saleta wraz z córką Nicole opowiedzieli o trudnej codzienności w oczekiwaniu na dawcę. Córka boksera czeka na trzeci już przeszczep nerki. (Dzien dobry TVN/x-news)