• Informacje na temat:

  saleta przemysław kasia

Artykuły na temat: saleta przemysław kasia
 • Nie Saleta, tylko Gonera

  Nie Przemysław Saleta, ani Tomasz Kammel, tylko Robert Gonera zostanie gospodarzem przygotowywanego przez TVP 2 turnieju przygodowego "Fort Boyard".

 • Kasia Cichopek pójdzie siedzieć

  Wszyscy ci, którzy nie przepadają za Kasią Cichopek mogliby się ucieszyć słysząc, że Przemysław Saleta zamierza ją wywieść do Francji i zamknąć w zimnej celi XIX wiecznego fortu.

 • Saleta już nie zatańczy!

  W czwartym odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" odpadł Przemysław Saleta, któremu towarzyszyła Izabela Janachowska. Parę najniżej ocenili zarówno jurorzy, jak i telewidzowie. Czy zasłużenie?

 • Żebrowski u boku Cichopek

  Urbańska, Kasia Cichopek i Justyna Steczkowska. Prowadzącymi będą zaś Przemysław Saleta i Katarzyna Glinka. Program trafi na antenę TVP jesienią 2008 roku.

 • Wróżą gwiazdom śmierć

  Doda będzie jeszcze żyć jeszcze 40 lat, a Kasia Cichopek 31. Ponury żart, czy skandaliczna zabawa? W internecie funkcjonuje strona, która odmierza życie polskim gwiazdom.

 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  W drugim odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 14 marca, z programem musieli się pożegnać mistrz windsurfingu Przemysław Miarczyński i Magda Soszyńska-Michno.

 • V Festiwal Dobrego Humoru

  Na rozpoczętym w czwartek, 24 czerwca, w Gdańsku, V Festiwalu Dobrego Humoru, programy rozrywkowe rywalizować będą w siedmiu kategoriach. O nagrodę w kategorii "najdowcipniejszy serial telewizyjny" walczyć będą m.in. "Lokatorzy", "Złotopolscy", "Świat według Kiepskich" oraz "Kasia i Tomek" . Impreza potrwa trzy dni.

 • Stachursky zaprasza do domu

  Gwiazdami pierwszego odcinka będą wokalista Jacek Stachursky oraz sportowiec Przemysław Saleta . W domu Stachursky'ego na uwagę zasługuje kącik muzyczny, gdzie wokalista komponuje swoje przeboje, a także salon z kominkiem, gdzie relaksuje się po trudach kolejnych tras koncertowych. Z kolei Przemysław Saleta to fan szybkich maszyn - w swoim garażu ma sportowy motor i samochód, którego nie...

 • Doda, Kupicha i Sasha razem

  Kasia Cerekwicka, Kasia Wilk, Piotr Kupicha (Feel), Tede, Ania Wyszkoni, Sidney Polak, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Przemysław Saleta to tylko niektórzy wykonawcy i sportowcy, którzy wręczą nagrody(...), Ewa Farna oraz Monopol. Co więcej, aż 12 gwiazd - w tym Doda, Piotr Kupicha, Ewa Farna, Stachursky, Kasia Cerekwicka, Liber, Doniu, Sasha Strunin i inni - wystąpi na jednej scenie muzycznej w utworze...