• Informacje na temat:

  sally hawkins zdjęcia

Artykuły na temat: sally hawkins zdjęcia
 • Sally Hawkins w bolly-thrillerze?

  Sally Hawkins, Zoe Wanamaker, Jimi Mistry i Mark Addy dołączą do ekipy nowego filmu twórczyni "Dumy i uprzedzenia" czy "Podkręć jak Beckham" - Gurinder Chadha.

 • Knightley zagra z najlepszymi

  Charlotte Rampling i Sally Hawkins zagrają w filmie, którego główną gwiazdą ma być Keira Knightley.

 • Chcą seksu... przypadkiem

  Sally Hawkins pojawi się w "We want sex", komediodramacie o strajku kobiet w fabryce Forda w 1968 roku. Film klimatem ma nawiązywać do "Billy Elliota" i "Dziewczyn z kalendarza".

 • "Paddington": Nicole Kidman jako czarny charakter

  "Paddington" - historia małego niedźwiadka, który musi poradzić sobie w wielkim mieście - jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni. W sieci pojawiło się właśnie nowe zdjęcie z filmu - przedstawia ono Nicole Kidman jw roli czarnego charakteru.

 • Zabronił pokazywać scenariusz!

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy, zmysłowej Barcelonie, romantycznym Paryżu i kipiącym humorem Rzymie, Woody Allen, po raz pierwszy od czasu hitu "Co nas kręci, co nas podnieca", powraca do USA.

 • Woody Allen nakręci film w Sztokholmie

  Po Londynie, Barcelonie, Paryżu i Rzymie - kolej na Sztokholm. To właśnie w tym mieście Woody Allen nakręci swój nowy film. Powód? "Kocham Sztokholm, wiele razy odwiedziłem to miasto prywatnie" - wyznał słynny reżyser.

 • Oscary 2014: Poznaliśmy nominacje

  Filmy "American Hustle" Davida O. Russella i "Grawitacja" Alfonso Cuarona otrzymały najwięcej, aż 10 nominacji do Oscarów. 9 szans na statuetki Akademii ma również "Zniewolony. 12 Years of Slave" Steve'a McQueena.

 • Nagłe skoki... adrenaliny

  Aż 9 filmów trafia w piątek na ekrany naszych kin. Symetrycznie: dwa brytyjskie debiuty, dwa niemieckie dramaty obyczajowe oraz dwie polskie koprodukcje. Najwięcej zainteresowania wzbudzą jednak amerykańskie tytuły: thriller "Kontrabanda", dreszczowiec "Człowiek na krawędzi" oraz katastroficzne sci-fi "Najczarniejsza godzina".

 • Oscary dla gwiazd "Nebraski"?

  77-letni Bruce Dern i 84-letnia June Squibb, którzy zagrali małżeństwo w komediodramacie Alexandra Paynea "Nebraska", walczą o tegoroczne Oscary w kategoriach aktor w roli głównej i aktorka w roli drugoplanowej. Film ma łącznie sześć nominacji do prestiżowych statuetek.

 • Oscarowy horoskop 2009

  Hollywood poważnieje. W czasie ceremonii rozdania Oscarów w tym roku triumfowały takie filmy, jak "To nie jest kraj dla starych ludzi" czy "Aż poleje się krew". Nawet superbohaterowie chłopięce zabawy traktują coraz bardziej serio, a kino komercyjne w stylu "Mrocznego rycerza" chce udowodnić swoje ambicje artystyczne.