• Informacje na temat:

  salma hayek dzieci

Artykuły na temat: salma hayek dzieci
 • Salma Hayek myślała, że nie może mieć dzieci! "To było straszne!"

  Salma Hayek (48 l.) była przekonana, że nigdy nie zostanie mamą!

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Salma Hayek urodziła!

  ...41-letnia Salma Hayek i jej narzeczony, biznesmen François Pinault (45 l.) zostali rodzicami. Aktorka urodziła córeczkę w czwartek 20.września. Jak donosi portal People.com, Pinault był obecny przy porodzie.

 • Salma Hayek z brodą

  Salma Hayek występi w filmie "Cirque Du Freak" w reżyserii Paula Weitza ("American Pie"). Meksykańska aktorka zagra Madame Truskę - kobietę z brodą.

 • Salma Hayek najgorętsza

  Wyniki rankingu są zaskakujące: średnia wieku pań, które zajęły pierwszych 15 miejsc w rankingu, wynosi aż 36 lat! Ludzie najwyraźniej mają dość złotych dzieci Hollywood w stylu 21-letniej Lindsay Lohan. Tuż za Salmą Hayek uplasowała się Jessica Alba, która otrzymała 64 procent głosów, a dalej kolejno: Carmen Electra (64%), Shakira (63%), Halle Berry (59%) i Beyonce Knowles (59%). Angelina Jolie...

 • Salma Hayek uwielbia luksus

  Salma Hayek nie ma zamiaru ukrywać, że lubi luksusowy styl życia. Aktorka i żona francuskiego miliardera - Francois-Henri Pinault nie widzi sensu w posiadaniu przywilejów i nie korzystaniu z nich.

 • Salma Hayek: Łatwiej o Oscara niż dobrego męża

  ...46-letnia Salma Hayek, choć rzadko grywa dziś w filmach, czuje się spełniona zawodowo i prywatnie. Trzy lata temu wyszła za mąż i wiedzie szczęśliwe życie w Paryżu u boku francuskiego miliardera Francoisa- Henriego Pinaulta (50), z którym ma córkę Valentinę (5). Zdaniem aktorki w dzisiejszych czasach trudno jednak o właściwego partnera.

 • Szczepionka od Salmy Hayek

  Świeżo upieczona matka, aktorka Salma Hayek została ambasadorką programu, który ma zapewnić szczepionki na tężec kobietom i ich pociechom w Afryce i Azji.

 • .... Ojcem córki jest oczywiście jej mąż, Vincent Cassel. Salma Hayek (47 l.) też zdecydowała się na urodzenie dziecka dość późno. Wcześniej ważniejsza była jej kariera aktorka. W wieku 41 lat(...) najwspanialszy prezent... Ewa Pacuła (43 l.) jest mamą trójki dzieci. Pierwszą córkę, owoc miłości z Przemkiem Saletą, urodziła zaledwie w wieku 23 lat. Ostatnia córka Pola przyszła na świat w listopadzie...

 • Salmy Hayek wypadek na scenie

  Salma Hayek przyznała, że kiedy zaczynała swoją przygodę z aktorstwem, paraliżował ją strach związany z myślą o przebywaniu na scenie.

Zdjęcia na temat: salma hayek dzieci
Wideo na temat: salma hayek dzieci
 • Psychofanki chciały porwać córkę Salmy Hayek!

  Salma Hayek (48 l.) przeżyła chwile grozy. Dwie psychofanki aktorki chciały porwać jej córkę, Valentinę Palomę. Jak informują zagraniczne media, kobiety wysyłały aktorce maile z pogróżkami. W listach zapowiadały także uprowadzenie dziecka. „Wiemy, gdzie przebywa twoja córka i ile warte jest jej życie” - pisały kobiety. W obawie o bezpieczeństwo i życie córki, Hayek zgłosiła sprawę do sądu

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.