• Informacje na temat:

  salma hayek i antonio banderas

Artykuły na temat: salma hayek i antonio banderas
 • Banderas i Salma Hayek w Polsce

  We wrześniu Polskę odwiedzą gwiazdy najnowszej animacji wytwórni DreamWorks "Kot w butach" - Antonio Banderas (Kot w Butach) i Salma Hayek (Kitty).

 • Salma Hayek: Meksykański temperament

  Gdy patrzy się na Salmę Hayek, nie sposób uwierzyć, że meksykańska aktorka drugiego września kończy 50 lat. Gwieździe udało się zachować naturalną urodę, mimo że nigdy nie starała się wyglądać perfekcyjnie i ignorowała rady starszych koleżanek, by wstrzykiwać sobie botoks. Jednocześnie zawsze pozostawała skromna i otwarcie prosiła fanów, by się nią nie zachwycali. "Jestem chodzącą bombą...

 • Salma Hayek: Głupiej i szybciej

  Wspominając początki aktorskiej kariery Salma Hayek przypomniała, że reżyserzy wymagali od niej, by "brzmiała głupiej, mówiła szybciej" - Meksykanka wyznała w rozmowie z magazynem "Total Film".

 • Hayek miała dosyć Banderasa

  ...- Salma Hayek i ja znienawidziliśmy się podczas trasy promującej film "Kot w butach" - mówi Antonio Banderas. Aktorska para, która użyczyła głosu filmowym postaciom, w ciągu 11 dni tournée promocyjnego udzieliła 739 wywiadów i - jak przyznała - miała już siebie serdecznie dość.

 • Wyzwolicielka Salma Hayek

  Hiszpańskie media doniosły, że Salma Hayek ( "Frida" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ) przygotowuje się do zagrania Manueli Sáenz, żony Simóna Bolívara, bohatera walk o wyzwolenie Ameryki Południowej spod władzy Hiszpanów. Obraz "La Mas Bella" ("The Most Beautiful") wyreżyseruje ekwadorski twórca Víctor Rubén Rodríguez.

 • Banderas i Hayek: Ekranowa chemia

  Aktorski duet Antonio Banderas i Salma Hayek, użyczający głosu głównym bohaterom filmu "Kot w butach 3D", odwiedził Warszawę.

 • Banderas i Hayek w Polsce

  Antonio Banderas i Salma Hayek, aktorzy dubbingujący głównych bohaterów w filmie "Kot w butach 3D", przyjechali do Warszawy. Najnowsza komedia animowana twórców "Shreka" wejdzie do polskich kin 5 stycznia 2012.

 • Salma Hayek zagra Fridę Kahlo

  Potwierdziły się informacje, iż latynoska gwiazda Salma Hayek ("Desperado", "Dogma" , "Traffic") w swym najnowszym filmie wcieli się w postać słynnej meksykańskiej artystki Fridy Kahlo. Wcześniej z roli tej zrezygnowała Jennifer Lopez. Zdjęcia do biograficznego filmu, zatytułowanego po prostu "Frida Kahlo", rozpoczęły się w ubiegły weekend (7-8 kwietnia) w Mexico City.

 • Salma Hayek i Javier Bardem na planie. "Byłam wystraszona"

  Meksykańska gwiazda kina w najnowszym wywiadzie opowiedziała o pracy nad filmem "The Roads Not Taken", w którym główną rolę zagrał Javier Bardem. Choć Hayek przyjaźni się z nim od lat, na planie panowała bardzo napięta atmosfera. "Prawdę mówiąc, byłam wystraszona" - przyznaje aktorka.

 • Polka z De Niro, Banderasem i Jolie

  ...'. Spotkałam się z Angeliną Jolie, Jackiem Blackiem i Dustinem Hoffmanem promującymi film animowany 'Kung Fu Panda 2'. Przeprowadziłam krótkie wywiady z Robertem De Niro, Salmą Hayek i Antonio Banderasem, którzy przyjechali do Cannes z zapowiedzią swojego obrazu 'Kot w butach'. Kto z nich okazał się największym wyzwaniem? - Robert De Niro, bo to trudny rozmówca i nie lubi udzielać wywiadów. Sporo...

Zdjęcia na temat: salma hayek i antonio banderas
Dyskusje na temat: salma hayek i antonio banderas
 • Salma Hayek i Antonio Banderas -...

  Widać,że bardzo się lubią.Ciekawe co powiedziała by na to żona Banderasa widząc te przytulanki,całusy we włosy-to wg mnie bardzo intymny gest.A tak w ogóle to ta para bardzo do siebie pasuje,super razem wyglądają.