• Informacje na temat:

  salma hayek w polsce

Artykuły na temat: salma hayek w polsce
 • Hollywoodzkie gwiazdy w Warszawie

  Salma Hayek i Antonio Banderas - hollywoodzkie gwiazdy, których kariery zaczęły się od udziału w latynoskich telenowelach - odwiedzili Warszawę. Przyjechali do Polski, by promować film "Kot w Butach", w którym zagrali... swoimi głosami.

 • Tatiana Okupnik: Partner w prezencie

  Kiedyś chodziła do szkoły baletowej, ale dopiero teraz może pokazać, co potrafi na parkiecie! Czy Tatiana Okupnik wygra najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami"?

 • Nie żyje Fernando Gaitan, twórca telenoweli "Brzydula Betty"

  Fernando Gaitan, którego telenowela została sprzedana na cały świat i stała się wielkim hitem również w Polsce, zmarł w wieku 58 lat.

 • Salma Hayek ogłosi nominacje

  Salma Hayek ogłosi we wtorek, 23 stycznia, nominacje do tegorocznych Oscarów. Towarzyszyć będzie jej prezydent amerykańskiej Akademii Filmowej, Sid Ganis.

 • Hanks, Jessica Alba, Simon Cowell, Salma Hayek, Antonio Banderas, Woody Allen, Dustin Hoffman i in. W XIII edycji "Tańca z gwiazdami" (2011 r.) zajęła 10. miejsce.

 • Banderas i Salma Hayek w Polsce

  We wrześniu Polskę odwiedzą gwiazdy najnowszej animacji wytwórni DreamWorks "Kot w butach" - Antonio Banderas (Kot w Butach) i Salma Hayek (Kitty).

 • ...m.in. z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś, Angeliną Jolie, Britney Spears, Salmą Hayek i wiele romansów, które zakończyły się skandalami. Kilka lat temu modelka "Playboya" Nicole Narain...

 • Orleańska jak Salma Hayek

  Aktorka Joanna Orleańska, była asystentka posła Biernackiego w "Złotopolskich", założyła firmę producencką. - Mam zamiar, wzorem aktorek europejskich lub hollywoodzkich, wyprodukować film, w którym mam marzenie zagrać - zapowiada artystka.

 • "Nie chcę pracować za debiutanckie stawki"

  Aktorka Joanna Orleańska , była asystentka posła Biernackiego w "Złotopolskich", założyła firmę producencką. O jej pomyśle na hollywoodzką karierę w Polsce oraz dojrzałych aktorkach, które w kinie mają coraz więcej pracy, rozmawia z Pap Life.

 • Banderas i Hayek w Polsce

  Antonio Banderas i Salma Hayek, aktorzy dubbingujący głównych bohaterów w filmie "Kot w butach 3D", przyjechali do Warszawy. Najnowsza komedia animowana twórców "Shreka" wejdzie do polskich kin 5 stycznia 2012.

Zdjęcia na temat: salma hayek w polsce
Wideo na temat: salma hayek w polsce
 • BrzydUle z całego świata

  Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, iż "BrzydUla" to polski odpowiednik międzynarodowego formatu, który został stworzony na bazie.. kolumbijskiej telenoweli. Produkcją "Yo soy Betty, la fea" (bo tak brzmi w oryginale tytuł pierwszej "matki-założycielki klanu serialowych Brzydul) zachwyciła się Salma Hayek, obecnie znana aktorka hollywoodzka, która swoje pierwsze aktorskie kroki stawiała

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...