• Informacje na temat:

  salma hayek zdradzona

Artykuły na temat: salma hayek zdradzona
 • Salma Hayek myślała, że nie może mieć dzieci! "To było straszne!"

  Salma Hayek (48 l.) była przekonana, że nigdy nie zostanie mamą!

 • Brodata Salma Hayek

  Salma Hayek podziękowała swemu ekranowemu partnerowi Johnowi C. Reilly'emu za wsparcie, którego udzielił jej podczas realizacji filmu "Cirque Du Freak: The Vampire's Assistant". Aktor uważał, że meksykańskiej gwieździe do twarzy z ekranowa brodą.

 • Salma Hayek obsesyjnie się odchudza. Musi?

  Salma bardzo dba o swoją figurę. Czy robi to z miłości do męża czy ze strachu?

 • Salma Hayek ma córeczkę!

  Salma Hayek (41 l.) została po raz pierwszy mamą. Dziewczynka Valentina Paloma przyszła na świat w piątek rano, 21 września.

 • Salma Hayek: Łatwiej o Oscara niż dobrego męża

  ...46-letnia Salma Hayek, choć rzadko grywa dziś w filmach, czuje się spełniona zawodowo i prywatnie. Trzy lata temu wyszła za mąż i wiedzie szczęśliwe życie w Paryżu u boku francuskiego miliardera Francoisa- Henriego Pinaulta (50), z którym ma córkę Valentinę (5). Zdaniem aktorki w dzisiejszych czasach trudno jednak o właściwego partnera.

 • Salma Hayek zdradza sekrety swojej urody

  Salma Hayek zamierza zdradzić wszystkim sekrety swojej urody, tworząc linię kosmetyków przeciwko starzeniu się skóry - Nuance. Składać się one będą w dużej mierze z naturalnych składników pochodzących z Ameryki Południowej.

 • Salma Hayek rozkręca biznes

  Aktorka Salma Hayek zamierza zdradzić wszystkim sekrety swojej urody, tworząc linię kosmetyków przeciwko starzeniu się skóry. Linia kosmetyków Nuance składać się będzie w dużej mierze z naturalnych składników pochodzących z Ameryki Południowej.

 • Banderas i Hayek: Ekranowa chemia

  Aktorski duet Antonio Banderas i Salma Hayek, użyczający głosu głównym bohaterom filmu "Kot w butach 3D", odwiedził Warszawę.

 • Namawiał ją na aborcję. Nie zgodziła się!

  Kiedy kilka lat temu wyszło na jaw, że François-Henri Pinault (49 l.), mąż Salmy Hayek (43 l.), miał romans z supermodelką Lindą Evangelistą (47 l.), a owocem ich związku jest pięcioletni dziś Augustin, Hollywood nie mogło w to uwierzyć. Dziś światło dzienne ujrzały kolejne szokujące fakty...

 • Akcent utrudnił jej karierę

  Salma Hayek jest przekonana, że jej droga do kariery w Hollywood była dużo trudniejsza niż w przypadku aktorek amerykańskich. Gwiazda wyznała, ze największą przeszkodą zawsze stanowił dla niej meksykański akcent.

Wideo na temat: salma hayek zdradzona
 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...