• Informacje na temat:

  sam worthington aktor

Artykuły na temat: sam worthington aktor
 • Sam Worthington aresztowany

  Gwiazdor "Avatara" Sam Worthington został aresztowany po tym, jak wdał się w przepychankę z bramkarzami nocnego klubu w Atlancie. Wcześniej aktorowi odmówiono wstępu do lokalu.

 • Sam Worthington: Do dwóch razy sztuka

  Sam Worthington najwyraźniej nie stosuje się do wskazówek zawartych w Oficjalnym Hollywoodzkim Podręczniku dla Gwiazdorów. Owszem, Worthington jest jednym z nich - thriller "Człowiek na krawędzi" z jego udziałem nie zniknął jeszcze z kin, a tymczasem na ekrany już wchodzi "Gniew tytanów", w którym aktor ponownie wciela się w mitologicznego wojownika Perseusza - ale nie zachowuje się jak typowy...

 • Worthington: Będzie sequel "Avatara"

  Sam Worthington, odtwórca głównej roli w hicie kinowym "Avatar", potwierdził doniesienia o planach reżysera Jamesa Camerona na temat stworzenia drugiej części tej produkcji.

 • Dostał rolę Toma Cruise'a

  Sam Worthington otrzymał rolę, która przez długi czas była zarezerwowana dla Toma Cruise'a. Australijski aktor wystąpi w thrillerze "The Tourist".

 • Bogowie są omylni!

  Gwiazdy superprodukcji "Starcie Tytanów" - Sam Worthington, Alexa Davalos i Mads Mikkelsen - opowiadają o przeżyciach związanych z realizacją filmu w reżyserii Louisa Letteriera.

 • Gwiazda "Avatara": Sequel będzie lepszy

  Mimo że "Starcie Tytanów" okazało się na całym świecie dużym sukcesem komercyjnym, obraz nie zyskał uznania wśród krytyków. Nie do końca zadowolony był również odtwórca głównej roli - Sam Worthington, który obiecuje poprawę w drugiej części.

 • Mel Gibson wraca na fotel reżysera

  Czy to wielki reżyserski powrót Mela Gibsona? Po niemal dziesięciu latach od nakręcenia "Apocalypto" aktor i reżyser kręci nowy film.

 • Liam Neeson znów zagra Zeusa

  Liam Neeson ponownie wcieli się w Zeusa. Irlandzki Aktor zgodził się na występ w sequelu "Starcia Tytanów".

 • Kate Winslet na zdjęciu z kolejnej części "Avatara"

  Jak na produkcję, która według wielu szacunków ma kosztować miliard dolarów, twórcy powstających równocześnie filmów „Avatar 2” i „Avatar 3” nie rozpieszczają materiałami z planu. Na oficjalnych kontach filmu w serwisach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie, na którym można zobaczyć czworo występujących w filmie aktorów. Wśród nich nowi w obsadzie Kate Winslet i Cliff Curtis.

 • Bollywoodzki przeciwnik Bonda

  Gulshan Grover, indyjski gwiazdor znany z wielu bollywoodzkich produkcji, dołączył do obsady 21. opowieści o Jamesie Bondzie. W filmie "Casino Royale" aktor wcieli się w przeciwnika agenta 007 - podał magazyn "The Times of India".

Wideo na temat: sam worthington aktor
 • Sam Worthington został ojcem!

  Gwiazdor "Avatara" bardzo strzeże swojej prywatności. 39-letni aktor do tej pory nie potwierdził plotek, iż w ubiegłym roku w sekrecie zmienił stan cywilny. Partnerką Worthingtona jest 27-letnia modelka Lara Bingle. Para kilka dni temu powitała na świecie syna w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. Gratulujemy! (Cover Video/x-news)